Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az én helyzete...

Carcinogen agent kérdése:

Ti mit tennétek az én helyzetemben? Nem tudok lábra állni, nincs semmi jövőm.

Figyelt kérdés

Tételezzük fel ,nem ölöm meg magamat jövő hét keddig.

hogyan tovább?


A háttérsztori fontos a történet megértéséhez,ezt egy régebbi kérdésemben már leírtam,és most nincs türelmem újra leírni. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__7..


A lényeg hogy a mostani család ahol lakom,tőlem független okok miatt nem tud tovább vendégül látni,és emiatt hamarosan mennem kell.


De semmilyen elképzelésem nincsen hogy hova.

Kerestem állást,de eddig sehova nem vettek fel,és a nyomorult gyámügyes dolog miatt lehet hogy önálló keresetem se lehet.

A lényeg hogy nincsen pénzem.

Tehát magamtól nem tudok fenntartani semmit se,és még a legolcsóbb bérlőtársas garzonba se tudnék beszállni.


Apámék mint a másik kérdésben már írtam,jómódúak.A közép réteg felső kategóriájában vannak.

De mikor mondtam neki hogy valószínű szükség lenne anyagi támogatásra,akkor nagyon ódzkodott a gondolattól,és rögtön jött a szövegelés hogy "találj munkát"


Lényegtelen részlet,de apám körülbelül a 70-es években él.Azt hiszi hogy érettségi nélküli,idegen nyelvet folyékonyan nem igazán beszélő FIÚ diáknak van esélye olyan munkát találni ami nem heti 5-6-7 nap éjszakába torkolló pakolásból áll,300 ft/óráért.


Mindegy,ez más tészta.


Nincsenek ismerőseim vagy rokonaim akikre számíthatnék.


Azon kívül hogy combi ütőeret vágok mit csinálhatnék?



2016. márc. 16. 21:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez nem az én asztalom, de segítek! (megpróbálok.) Elôszöris a viszonnyodat muszály rendezni appáddal. Tudok most azt mondod könnyû azt mondani, de hidd el ô is azt akarja, hogy önálló légy, csak a maga sajátosmódján. Nem tudok milyen az igazi családodnál a helyzet de kihat rád is. Nekem is van pszihés problémám(skizofrénia), de elfogattam ,hogy csak más vagyok mint az átlag nem pedig halálraítélt. Apádnak pedig öntsd Ki a sz ived, hogy legalább egy szállást kapj tôle amíg lábra tudsz állni és már mész is!
2017. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!