Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lustaság/szorongás ellen mi...

Lustaság/szorongás ellen mi segíthet? Hogyan lehetnék megint motivált?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy én tipikusan az állandóan csinál valamit még félórára sem ülle,mert nem igényli tipus voltam.Nonstopp dolgoztam,mellette elvégeztem a házimunkát is (bevásárlással mindennel együtt),és ápoltam a baráti kapcsolataimat is úgy,hogy napi 8-9 óráztam.Emellett még a foglalkozásomra is jutott idő.

Nagyon boldog voltam.

Nyár végén lett egy durva betegségem,nem tudtam sehova se menni,mert szenvedtem.(erről nem szeretnék itt beszélni)

Szakítottam a barátommal,vissza költöztem a szüleimhez és felmondtam a munkahelyemen,így a tanulást sem tudtam folytatni.

Meggyógyultam mostanra.Viszont teljesen motiválatlan lettem.

Konkrétan szorongással tölt el,ha kikell mennem egyedül a lakásból.:(

És e mellé kapom a ba*zogatást itthon...

Mi lett velem?

Direkt vettem erre egy homeopátiás gyógyszert,hogy feldobjon.Kifejezetten jó hatással van rám.Már nem szorongok,viszont a motiváltságom még mindíg nem nyertem vissza.

Valaki tudna segíteni?

(Privátban bővebben írnék,bonyolultabb a történetem)



2015. nov. 20. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy antidepresszánssal, de ránézésre nekem nem tűnsz olyan súlyos esetnek, úgyhogy önerőből. Van benned tudatosség, van benned erő, a betegség kizökkentett, majd viszazökkensz. Keress barátokat, erőltesd az elmászkálást, keress munkát és jobb lenne külön költözni felnőtt státuszban.
2015. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
ahogy olvastam azthittem hoyg en irtam:) kb ugyan ez a sztorim.egy pszichologus sokat segit
2015. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Véletlenül kéket nyomtam pedig zöldet szerettem volna előttem szóló!Ne haragudj!

Hát ezek szerint valami van a levegőben,ha te is így vagy ezzel...

SedativPC-t próbáltad már?:)

Köszönöm a hozzá szólásokat!

2015. nov. 20. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyomok neki egy zöldet, hogy kiköszörüljem a csorbát :)
2015. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!