Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vmi tanács lustaság ellen?

Vmi tanács lustaság ellen?

Figyelt kérdés
Másra már nem tudok tippelni, biztos, h lusta vagyok... Se barataim, se kapcsolatom... Mindig a 4fal között ülök... Hogy vegyem rá magamat, h tegyem ki a lábam a házból... Van mikor el is indulnék vhova, de kivel? :(

2015. ápr. 6. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltöltözöl és elindulsz. Ha kell, akkor egyedül. Keress új hobbit, elfoglaltságot.
2015. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de én nem is igénylem. Annyi társasági élet bőven elég, amit a munkám során kapok.
2015. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Magad légy a változás, amit a világban látni akarsz!" - Gandhi
2015. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem könnyű elindulni, ha nincs motivaciód. Keress valamit amit igazán szeretsz és azzal kapcsolatban már ki tudsz mozdulni. Fontos az őszinte érdeklődés mert csak abból tudsz erőt meríteni az elinduláshoz. Sport, zene, valami hobby, esetleg programok a városban keress valamit amin elindulsz a többi már jön magától.
2015. ápr. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!