Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai gyerekek hol szánkóznak,...

A mai gyerekek hol szánkóznak, ha hó sem esett (majdnem) egész télen?

Figyelt kérdés

A mai gyerekek nem is tudják mi az a tél, mert hó sem esett egész télen. Amennyi hó volt az 2 hétig tartott. Vagy csak számitógépes játékokkal ütik el az időt?

Már ott tartunk, hogy ki kell menni külföldre hegyekbe, ha akarunk szánkózni, vagy síelni.



2016. márc. 24. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Az én gyerekkoromban is előfordult, hogy enyhe volt a tél. Mégsem harapott miatta senki pengébe...
2016. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szánkóznak.
2016. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sehol, de ahogy elnézem, igény sem nagyon van a kültéri programokra télen, a felnőttek is betegesen rettegnek a hidegtől.
2016. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik suliban, ami előtt elmentem hazafelé, télen akkora hógolyókat dobáltak a gyerekek, hogy nem is láttam akkorát korábban. Azon a héten szánkóztak, gondolom. Mi mindig a gátra járunk szánkózni, és 2-3 éve is voltam, pedig már elmúltam 20. :) Vicces dolog. Ergo ők is tudnak, ha akarnak. Na meg gyerekkoromban is főlega téli szünetben szánkóztam, máskor kevésbé.
2016. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mi (mivel szinte nem is volt hó) a jeges betonon húztuk egymást a szánkón:) A nap végére még az a kis jég is elolvadt, de annyira akartunk még szánkózni, hogy a pucér úton szànkóztunk :D Alig bírtuk egymást húzni, de vicces volt.
2016. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!