Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit lehet tenni?

Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit megismertem neten, még 3 évvel ezeleőtt, jokat beszélgettünk meg minden de a facebookos beszélgetéseknél nem jututtunk előre. És aztán legutobb kb. fél éve ok nélkül megszakította velem a kapcsolatot. Letiltott, és az ismerőseimnek pedig irogat barátimba hogy beteg meg zaklató vagyok meg rágalamaz mindenféle dolgokkal, éss már tönkretett azóta 3 személyes barátságomat is de közben vele sose találkoztam azzal a lánnyal. És már nem tudom mit tévő legyek, a legjobb barátommal és megszakadt a akpcsolat. Nem is ismer a lány, mégis irogat és midnefélének elhord de olyan jól irja le ezeket, hogy ha nem iserném magamat én is elhinném. Ilyen esetben mit lehetne tenni? Hogyan lehetne leállítani? Jha és ha hivogatom, vagy ha irok neki hogy megbeszélni, meg minden, vagy hogy mert miért csinálja, akkor, pedig feljelenetéssel, fenyeget engem. És az anyukájának, is olyan dolgokat mondott velem kapcsolatban de közben nem is ismer engem és soha nem találkozott. Erőszakos vagyok, beteg vagyok zaklató vagyok és még sorolhatnám. Sosem volt még ilyen nekem, mit lehet tenni? Mit csináljak ilyen esetben, sajnos nincsenek barátaim de amik facebookon voltak nekem azokat is tönkretette.
2016. márc. 30. 14:07
 1/1 crudy ***** válasza:
Hát ha facebookon vannak barátaid akko kegyetlen hírem van komám. Nincsenek barátaid. Ha a " legjobb barátodat,, elüldözte tőled akkor az semmilyen barátod nem vót. Ja azt jó tudni, hogy ha hívogatod és feljelentéssel fenyegetőzik akkor csak akkor tehet feljelentést ha tudja is bizonyítani azt, hogy te erőszakos voltál. Ha nem tudja, akkor hamis vádakért te jelenheted fel őt. Feltéve!!! Ha tényleg nem voltál csak egy kicsit nyomulós a kelleténél és erőszakoltad szhanaszhét facebookon keresztűl.
2016. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!