Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem felháborító ez?

Csak szerintem felháborító ez?

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves lány vagyok. Azt vettem észre, hogy egyre több, velem egykorú gyerek(!) nagyon elszállt magától.

Most a lányokra értem főleg. Nagyon nagyra vannak azzal, hogy nekik nagy a mellük meg a hátsójuk, hogy IPhone-juk van, szoliznak stb. És a legfelháborítóbb: ezek miatt érzik magukat ' érettnek', aki meg nem hasonlít rájuk, azt lenézik, stb.

Lehet, hogy a kérdésem miatt úgy tűnik, hogy irigy vagyok,viszont szerintem nincs mire irigy legyek. Legalábbis ezekre a lánykákra biztos nem vagyok irigy.

Nekem legalább a mellem helyett az 'eszemet ' dicsérik és a humoromat.

Nektek mi a véleményetek ezekről a lányokról? A média, társadalom hibája, hogy ilyenek lettek, vagy s szülőké?



2016. márc. 30. 14:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

6-os :nem arról van szó,hogy akinek "van" melle, az nem lehet okos, meg fordítva. De gondolom te nem érezted magad többnek amiatt, hogy neked nagyobb melled van, mint egy, testileg kevésbé fejlett lánynak.

van szerencsém a fent leírt lányhoz, ő az osztálytársam. És ma nagyon felháborított. Egy lány (nem én) valamiért szólt ehhez a bizonyos p.csához, de amúgy semmi sértőt nem mondott csak valamiért figyelmeztette. Arra ez a p.csa megszólalt, hogy :"hallgass már el, elől deszka, hátul léc vagy.a helyedben csöndben maradnék" és mindenki a szegény lányt nevette. Nagyon megsajnáltam a megbántott lányt. Azt hiszi, hogy a teste miatt ő értékesebb bárkinél.. Na mindegy, köszönöm a válaszokat mindenkinek, mentek a zöld kezek :)

2016. márc. 30. 16:13
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja, meg az is felfoghatatlan számomra, hogy egy 15 éves hogy nevezheti magát nőnek, ha még gyerek. Sokan felnőttet játszanak, de én abszolút nem érzem magam annak, sőt én határozottan kijelentem, hogy gyerek vagyok, amíg a szüleim mellett élek, nem dolgozok stb...
2016. márc. 30. 16:16
 13/18 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, fiúknál is jelen van ez, hogy attól hiszik magukat többnek, hogy izmosak, meg hogy cigiznek/drogoznak.


Igazából szerencsére az osztályomban (már) olyan nagyon felháborító egyedek nincsenek, sok a hülye, de nem vészesek, velem normálisan viselkednek, én is velük, a barátaimat meg nem közülük fogom kiválasztani.


16/F

2016. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10%
"Nekem legalább a mellem helyett az 'eszemet ' dicsérik.." -Pedig a szép, kerek mellek is elég fontosak, pici lány :) Csak te ezt még nem érted. Nem egy hölgyemény van, aki a külsejéből lett gazdag, úgyhogy oly biztos ne legyél benne, hogy az eszeddel többre viszed majd, mint ők. 29/N
2016. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
De szeretem, amikor kirobban valakiből a keserűség. Ennyire fáj, hogy másnak jó teste és gazdag szülei vannak? Komplexusos vagy, de egy fikarcnyival nem vagy ettől több, mint azok, akikről a kérdésed szól.
2016. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondanék hogy azok sosem lesznek boldogok :) és hogy örülök hogy van esze valakinek a mai 14-15 évesek között. Te már èrezhetnéd èrettnek magad mert mellettük te az vagy. Gratulálok :) ezen meg ne háborodj fel :)
2016. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"Csak annyit mondanék, hogy azok sosem lesznek boldogok"😂😂😂 Ez marhaság.
2016. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem felháborító, ilyen az élet.


Hogy mi volt a véleményem az anyukámról, aki jól megtermett anyaalkatú nőként többet-jobbat kapott a hentesnél, mint a nagyanyám, aki nem volt olya szerencsés alkatú? Semmi. A családnak volt jó, ha ő ment a henteshez.


Mondjuk, az nem estt jól amikor a többedik gyerek után is megkaptam, hogy nincs tisztességes anyaformám...


És nem érdemes arra sem számítani, hogy ha valakinek az eszét dícsérik, az többre viszi, mert az sem igaz. Ilyen az élet.

Senki nem hibás. És ne fogjunk semmit a szülőkre se, esetleg a média felelős lehet a modellek favorizálásával, fölfújásával, de arra meg mi vagyunk vevők, megintcsak.

2016. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!