Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen baráttal?

Figyelt kérdés

Már gyerekkortól kezdve ismerjük egymást, szomszédok is voltunk sokáig, csak időközbe el kellett költöznöm másik városba, de ugyanúgy beszélgetünk,tartjuk a kapcsolatot meg megvan a téma napi szinten. meg néha szoktunk találkozni.

Viszont én változnék bizonyos dolgokban hozzáálláson, meg változom is, és egyre inkább azt érzem hogy ő megmarad egy gyermeki felfogású szinten, neki is felhoztam a változásról témákat, vagy hogy valamit elérjünk közösen vagy együtt véghez vigyünk, tehát ilyen komolyabb dolgokról próbáltam vele beszélgetni.. de valahogy mindig az jön vissza mintha nem is venné komolyan, vagy nem értené meg hogy ezt vagy azt miért kell csinálni.. olyan kicsit gyerekes szinten van, éretlen, legalább is én ezt vettem észre az elmúlt időben, hogy úgy el van magának, meg beszélnék valami komolyabb dologról, akkor is válaszol rá 1-2 mondatban, és már is eltereli a témát hogy küld egy vicces linket vagy valami más dolgot elkezd magáról beszélni ami történt vele. Meg ha belemegyünk valamibe, akkor is egy idő után csak úgy gondol egyet fogja magát és kilép.. mintha csak az én érdekem lenne. komolyan néha már meglepődök hogy még alig hogy belementünk elkezdtünk egy adott dolgot, de már ő az elején bedobja a törülközőt kifárad vagy nemtudom, és elkezd mást csinálni.. úgy valahogy nem érzi, vagy nem érti a dolgokat hogy azt miért lenne fontos. Kérdés az, hogy ha ennyire nem lehet rá hatással lenni, akkor ne erőltessek rá semmit, ne foglalkozzak annyira vele ? csak azért rossz mert minden egyes ilyennél rá kell jönnöm hogy csak magamra számithatok.. nincs meg benne az a lazaság.


2016. ápr. 7. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Te rá akarsz erőltetni valamit, őt meg nem érdekli. Ez így nem fog menni. Találnotok kellene valami közös témát, érdeklődést, ami mindkettőtöket érdekel.
2016. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így működik. Nem vagyunk minden egyformák. Ha pedig közös témát sem találtok akkor pedig Adios, keress valaki mást akivel jobban elcseveghetsz.
2016. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!