Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nem nevetségesek ezek...

Nektek nem nevetségesek ezek az emberfajták?

Figyelt kérdés

2van ami számomra nevetséges olyannyira hogy már emberszámba se tudom venni

az egyik, azok a 13-17 vagy feljebb gyerekek akik úgy beszélnek magukról mint a tapasztalt 50 éves vén rókák.

mikor a 13-15 éves gyerek úgy beszél hogy "félresiklott az életem" és társai.. az ilyeneken röhögni tudok.

Mikor az ilyen kis lányok osztják a bölcsességeket, hogy az ő kis életük ,mint valami hercegnő.


A másik amin majdnem röhögni tudok szinte, nevetség tárgya, az a tipikus cicababa nő/lány, kajak, ahogy kinéz amilyen kis puccos patkány körmei vannak, ahogy lépked mintha valami embrió vagy nem is tudom milenne, valami állat.. kis prüd mindenből neki selyem meg szörme olyan giccses öltözködése van mint aki most szabadult volna a cirkuszból :DD és az ilyen fajta extra különleges bánásmódot igényel


2016. ápr. 10. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Igen, igen. Meg van aki ezeken nem tud átnézni, és vergődik.

Gyerekekről beszélsz, majd kinövik...

2016. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azér akadnak olyan nők is 20 fölött
2016. ápr. 10. 21:21
 3/10 A kérdező kommentje:
olyan spéci étrendje van hogy ő zabpelyhen meg actimelen él
2016. ápr. 10. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Én se bírom ezt. Múltkor egy ilyen páva 16 éves odaült mellém a padra amikor cigiztem. Elkezdett dumálni, hogy neki, hogy kisiklott az élete, ő maffiózó lett, úgy élt, mint Don King vagy 50Cent, de az üzlettársai feldobták, stb.

Én meg megkérdeztem, hogy ez valami új számítógépes játék? Áh, nem! Ez a valóság, mondja ő. Adtam alá a lovat: kinézel vagy 32-nek. Azt mondja: Tényleg? Csak 16 vagyok. Erre én: Áh, tuti viccelsz. Te valami rapsztár vagy biztos vagy legalább egy sittes állat. Tony Montana kettő bakker..

Áh elvan ez baszva. Múltkor láttam egy ilyen cicabát, kajakra odamegyek érted, mondom neki: hogy tudsz így menni dikk? Oszt még neki állt feljebb.

Meg már minden 15 éves tetoválva van. Megyek a megállóba, kiscicacsaj ilyen kivágott felsőbe, hát össze van varrva kajakosan a háta. Ott kapott el a röhögés. Én az első tetkómat bezzeg otthon csináltam! Ejj mondom én, nem jó ez így!

2016. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mivan nemtucc aludni? vegyélbe altatót,reggel mész az óviba!
2016. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem te vagy "nevetséges". ( Már ha a "nevetséges" ebben a szövegkörnyezetben egyenlő a "szánalmassal".)


Ők élik az életüket, te pedig attól hiszed magad valakinek, hogy őket alázod.

2016. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4. :-D!
2016. ápr. 10. 21:51
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:

13-17 évesen ki nem gondolta azt, hogy az ő problémáján kívül nagyobb gond a világon nincsen? Nekem az érettségi előtt olyan pánik rohamom volt, hogy azt hittem, meg fogok dögleni, mert dramatikus személyiség vagyok, most meg visszagondolva csak röhögök rajta. Szerintem abszolút nem kell ezen röhögni, a legtöbb ember túl komolyan vette magát tizenévesen.


Az meg, hogy a nőket, esetleg fiatal lányokat kiröhögöd azért, mert valami neked nem tetsuik, nem nagy dicsőség, én nem igazán hangoztatnám, hogy előítéletes, szexista fazon vagyok és nem tudok elfordulni valamitől, ami nem tetszik. gondolom a hajléktalanok, szegények, kéregető koldusoktól el tudod forgatni a fejed. Forgasd el akkor is, ha vihogó lányokat látsz, nem olyan nehéz az.

2016. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azokon én is szakadni tudok, mikor kis elkényeztetett újgazdag tinip.csák meg srácok elkezdenek teátrálisan sóhajtozni, hogy mennyi mindenen keresztül kellett menniük, meg mennyit tapasztaltak, és emiatt szoktak rá 12 évesen a cigire, meg 15 évesen ezért próbálnak leszokni. Mert még egy mélyszegény gyerekről el tudom képzelni. De amikor az a "de sok minden miatt szenvedtem", hogy a menőcsávó/csaj megcsalta egyszer, meg nem adta meg a 4-est 3,45-re a tanár év végén... az elég megmosolyogtató tud lenni. Értem, hogy mindenkinek a maga baja a legnagyobb, de azért tudni kell hova elhelyezni. Én ennél ezerszer több dolgon mentem keresztül tiniként, mégsem játszottam az agyam anno, hogy nekem milyen sok minden kellett keresztülmennem.
2016. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kisiklott az élete :D
2016. ápr. 11. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!