Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a homoszexu...

Miért van az, hogy a homoszexuálisokon általában meglátszik, hogy azok?

Figyelt kérdés
A férfiakra gondolok. Ránézel és kapásból megmondod, hogy meleg. És nem a viselkedésük meg az öltözködésük miatt, csak úgy simán látszik.

2016. ápr. 11. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában pont, hogy nem ezt tapasztalom.

A feminim típusú melegeken látszik meg, bár külsőre egy kőkemény hetero is lehet feminim.

2016. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ránézel és kapásból megmondod, hogy meleg"


A nagyobbik részéről meg nem mondod meg, hogy meleg vagy bi, csak azokról mondod meg, akikről látszik :)

2016. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert akin nem látszik meg, arról feltételezed, hogy heteró. Selection bias.
2016. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem látszik meg rajtul :D Max akkor, ha farokkal a szájukban látod őket. Ami mondjuk ritka, de előfordulhat.
2016. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
furcsa..sosem értettem, valaki egyből megmondja hogy ki meleg és ki nem, más meg mint pl én egyáltalán nem tudja eldönteni :D :( pedig jó lenne..
2016. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát..idő során többen is mondták már rám hogy meleg, meg azt gondolták.. csak mert nem vagyok olyan közvetlen természetü, de még soha nem voltam saját nemüvel, bele gondolni se tudok.

Tehát szerintem ez csak egy általánositó téves sztereotípia

2016. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
Az, hogy a melegeken látszik, hogy melegek sztereotípia. Az tény, hogy melegek többsége "megérzi" a másik meleget. Én nagyon sok olyanról levágtam, hogy meleg, akiről a körülöttem lévő heterók azt mondták, hogy kizárt, pedig nagyon is igazam volt.
2016. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rólam senki nem mondaná meg. De ismerek olyanokat akikről simán el lehetne képzelni, pedig nem azok.
2016. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én mint meleg vagyok 16 évesen xd, meg tudom mondani hogy ki meleg s ki nem,

Soknál a menéséről észre lehet venni, általában azok a melegek akik edzenek, meg jó képűek xd

2019. ápr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!