Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan, mi az élet...

Most komolyan, mi az élet célja ill. öröme?

Figyelt kérdés
Mert szerintem minden csak elmúlik, egymás után jönnek a napok, esetleg történik valami pozitív, de ahogy vége annak az adott dolognak, megint csak mennek egymás után végtelenségig a napok a semmibe. Csinálunk valami hasznosat, ami másnak jól esik, esetleg nekünk is, de aztán az is elmúlik, és mennek körbe-körbe az unalmas hétköznapok. 15 éves vagyok és jelenleg ezt érzem, ha belegondolok mi van még előttem, egyszerüen nem látom értelmét a folytatásnak, egyszerüen nem tudom mi az ami igazán motiválna az életben.

2016. ápr. 18. 21:19
1 2
 1/16 anonim válasza:

Ugyanígy érzem, minden jó véget ér, semmit se tehetek ellene. A rossz is elmúlik egyszer, de a jó sose tér vissza.


19/F

2016. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az amit adsz neki
2016. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az, de amit adok neki, abban is csak egy idejig lelem örömömet, aztán megunom, és megyünk tovább a semmibe.
2016. ápr. 18. 21:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálam a pozitiv dolgok nem múlnak el,hanem gyűlnek,gyűlnek,és mind által szeretetet kapok valakitől,akivel jót cselekedtem. Engem az visz előre,ha sokan szeretnek,tisztelnek. Most nem fogok rá kitérni, de van,hogy a negativ dolgokból is pozitiv energiát nyerek.
2016. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint az evés.. Minden napra kell betevő,különben elfogysz.
2016. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz, amikor valami nagyon jó történik, amit egész évben minden nap megismételnél, de sokszor vagy nem lesz soha többé vagy csak nagyon ritkán(1-2) és arra vársz minden nap.
2016. ápr. 18. 21:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Ismételd meg többször! Vagy mire gondolsz konkrétan? Nem hiszem hogy van olyan jó dolog,ami helyett ha elmúlik,soha nem jön jobb,vagy esetleg legalább annyira jó!
2016. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet felnőttként szabadabbnak érezném magam, az a baj, hogy úgy érzem, csak megyek az élet hajóján, aminek irányát nem lehet megváltoztatni.
2016. ápr. 18. 21:47
 9/16 eznemlényeges ***** válasza:
Én is így érzek kérdező :/
2016. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sokszor azt érzem, most végre jót nevettem, ökörködtem, de aztán belegondolok, hogy megint hülyét csináltam magamból a másik szemében, esetleg túlpörgettem magam, és utána rá jövök, hogy miért nem lehettem volna nyugodt abban a helyzetben. Néha az adrenalin, néha az önutálat forog a fejemben.
2016. ápr. 18. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!