Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért elvárás 25 éves környéké...

Miért elvárás 25 éves környékén járó emberektől hogy tudjanak mindent?

Figyelt kérdés

vagy a fiatalabb korosztály, Miért elvárás hogy ismerniük kéne mindent kisujjból kirázva, azért mert nem úgy csinálunk valamit mint mondjuk egy 30 körüli vagy fölötti korú ember ? Észrevettem hogy egy 30 körül embert mintha az zavarná hogy én nem vagyok olyan mint ő, nincs meg valamiben a tapasztalatom képességem már számon kérik hogy miért, ha meg nemtudom akkor lenéznek. Miért van ez ? Megvan mindene amit akar, de mégis mit zavarja őt az hogy más nem érte el ugyanazt, miért nem a saját életével foglalkozik ?

Mit lehet az ilyenekkel kezdeni, vagy hogy lehetne megmondani hogy megértse a különbséget ?


2016. máj. 1. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy példát mondj.
2016. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Társas helyzetek kezelése, kapcsolati állapot, munka
2016. máj. 1. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy van egyik 22 éves barátom. Munkát keres, de nem veszik fel sehova, mert nem tapasztalt. Így van, szégyellje össze magát, hogy 22 éves létére nem rendelkezik 30 éves tapasztalattal. Szegény akar dolgozni, bármit elvállal, nem lusta, de nem, mert nincs tapasztalata. És mindenhol ezt vágják a fejéhez. Kicsit szánalmas ez a helyzet.
2016. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem konkrét példa. Mi az, hogy társas helyzetek kezelése? Köszönömöt mondasz, ha valaki ad valamit?
2016. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

25 éves kor küröl, lássuk be, elég gáz, ha nincs érdemi tapasztalatod munkában/társas kapcsolatokban. Messze nem kell nagy dolgokra gondolni, de könyörgöm, azért 25 évesen már eléggé felnőtt vagy és el is várható egy bizonyos fokú önállóság, az meg megint más kérdés, hogy aki tapasztaltabb nálad, az ő szegénységi bizonyítványa, hogy türelmetlen és lenéző, nyilván ő sem így született.

Ennek ellenére a leírásból közel sem jön át, hogy milyen szintű elvárásnak nem tudsz -ezek szerint- megfelelni.

2016. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem tettem le semmit. Dolgoztam már. De mikor nem volt munkám, az volt a baj hogy nem csinálok semmit. mikor munkába álltam akkor meg az volt a baj hogy miért ilyen melót csinálok, és miért nem csinálok mellé még mást. tehát... Ebből valahogy úgy érzem mintha rám akarná erőltetni a nézeteit.. Miért baj az ha én "csak olyan munkát csinálok ? Mert mondjuk nekem az jó, nem akarom a világot se megváltani. nekem az úgy jó. De mintha ez zavarná, az meg már fel se tünik hogy dolgozom..
2016. máj. 1. 13:56
 7/8 A kérdező kommentje:
De tényleg, mintha egy verseny lenne.. mintha nekem is kötelező lenne valami felsőbb beosztásba lenni. én csak ettől a mentalitástól vagyok rosszul, hogy az ilyen emberek akik ilyen felfogásúak mit akarnak,mintha én bármiben is akadályoznám őt abban hogy azt csinálom ami nekem jó. De a kérdés az, hogy mit lehet az ilyen emberekkel kezdeni, hogy lehet lepattintani ?
2016. máj. 1. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Kitalálom, anyu/apu csesztet?
2016. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!