Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is lenézitek a tanulatlan...

Ti is lenézitek a tanulatlan egyszerű embereket?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 03:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ismerek olyat, amelyik többet ér sok diplomásnál. Emberileg.
2016. máj. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de a helyükön kezelem őket.
2016. máj. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
A furcsa helyzet az, ha lenéz valaki bárkit is, lejjebb kerül a lenézettnél, felnézni mégsem kell rá!
2016. máj. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

Pont ellenkezőleg. Mivel diplomás vagyok és olyan munkakörben dolgozom, sok elitista újgazdag köcsöggel vagyok körülvéve, ami hosszú távon minden jóérzésű embert elkezd zavarni.


Szeretek olykor az egyszerű emberekkel beszélgetni, mert náluk nem érzem azt sokszor, hogy többnek akarnának látszani, mint amik... nem pakolják magukat a semmire. Én inkább irigylem őket, hogy nem látják át annyira a dolgokat és ezáltal könnyen tudnak boldogok lenni.

2016. máj. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Retardált logikátlan gyökér vagyok?

Ugyan az a válasz.

2016. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, hiszen nem ez határozza meg a személyiségét, lehet attól még sokkal értelmesebb/intelligensebb mint a tanult. Főleg, hogy az iskolában nem az intellektuális készségeid növelése a cél.
2016. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a butákat nézem le, de csak úgy, hogy én tudom okosabb vagyok ő meg butább, nem tartom kevesebbre mint ami...csak látom a különbséget kettőnk között...


viszont attól, mert valaki nem ért meg bonyolultabb dolgokat, vagy nem tud valamit elvégezni nem feltétlen buta...más téren lehet sokkal jobb nálam...


pl dédi mamám nem ért a számítógéphez, mégsem nézem le...

iskoláit nézve nem egy sokat tanult ember mégis rengeteg dolog van amit sokkal jobban csinál, mint én, mert az életben megtanulta...

nem a legjobb példa ő, hisz kora miatt sokkal többet tapasztalt meg mint én, de ő sok olyan dologhoz nem ért amihez én igen és viszont!


23F

2016. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha idióta is mellé, pl mostohaapám.

8 általános iskola a "végzettsége", minden könyvet kiráncigált gyerekként a kezemből, hogy nem vagyok normális, mert olvasok és széttépte/elégette őket. Tankönyvekkel is megcsinálta, mert azok is marhaságok, az iskola semmit se ér.

Mindent ököllel próbált az ember torkán letuszkolni.

Talán 1 évben 2 hónapot dolgozott általában, mert ő "nem tűri el a parancsolgatást" a főnökeitől és felmondott.

Szóval igen, van az a helyzet, amikor lenézem őket.

2016. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Nem. Az oktatás privilégium, nem mindenkinek van lehetősége tanulni akár anyagi, akár családi akár osztálybeli okok miatt.
2016. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Úgy gondolom nem a tanulatlansággal, vagy egyszerűséggel van a gond. Én azt utálom ha valaki órákon keresztül tud beszélni a semmiről, és szentül meg van győződve arról, hogy ő milyen intelligens. Gyári munkásként eltudom azt mondani, hogy a munkatársaim 99%-al a tv-ben leadott szappanoperákon vagy egyéb szórakoztató jellegű műsorokon kívül egy jót beszélgetni vagy egy témát megvitatni nem lehet!
2016. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!