Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmi értelme az életemnek....

Semmi értelme az életemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeret senki, nem érdeklek senkit. Egy szürke kisegér vagyok, akit észre sem vesz senki. Még a képeimet is alig like-olják Facebookon, alig kívánnak ott születésnapot vagy névnapot. Még csak barátságaim sem voltak soha, de párkapcsolatom sem. n/24
2016. máj. 9. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Elsőnek is a hozzáállásoddal van baj. Nem a lájkok száma alapján leszel értékes, fog szeretni valaki, fogsz érdekelni valakit. Vagy hogy mennyien kívánnak születésnapot/névnapot. Ne a darabszám legyen nálad a fontos, hanem az, hogy fontos vagy valakinek.

Ezt jól jegyezd meg. Hisz sosem fog mindenki kedvelni.


Az, hogy barátaid nem voltak és párkapcsolatod sem az a "szürke kisegér" jellemed miatt lehet. Több önbizalmat kell gyűjtened. Járj el sportolni, kezdj el ismerkedni akár kezdetlegesen is ha élőben nem megy, az interneten például.


Azok a beintegrálódott klónok meg azért nem közelednek feléd, mert más vagy. S az emberek egy részének (amit előbb megneveztem) nem tetszik ez, nem tetszik az ismeretlen, rossznak veszik. Keress olyanokat akiket így is érdekelnél, akik így is szeretnének, akik szintén mások.


Ne nyílj meg túl gyorsan, szerintem nem jó módszer ha sokkal nyitottabb leszel. Amúgy se biztos hogy bírnád. A nyitottság gyakran sebezhetőségekkel is jár, s ezt sokan kihasználják, nem lenne jó vége. Az jó pont, hogy nehezen bízol meg másokban, de nyitni mindenképp kell mások felé, különben nem lesz kapcsolatod.

Azt javaslom, folyamatosan "adagold" magadról a dolgokat másoknak/másnak ismerkedéskor, de ne túl gyorsan mint mondtam, mert az nem vezet jóra. Hidd el, van aki még így is fog szeretni, tapasztalat.


Csak szét kell nézni ebben a kategóriában, tele van olyanokkal akik hasonló helyzetben vannak, nincs barát sem párkapcsolat vagy sosem volt. Nem ciki. Nem vagy egyedül.


Hogy realista legyek, nem garantálom, hogy találni is fogsz valakit, hisz az élet nagyon unfair olykor, de próbáld meg amiket leírtam. A dolgokért tenni kell, anélkül nem lesz változás!


De ha találni fogsz végre valakit, akit így is érdekelsz akkor az élete végéig is szeret. S ettől leszel igazán értékes, hogy értelmes vagy, hogy elfogadod magadat s valakinek a mindene vagy. Nem a darabszámtól. Nem kell mindenki kedvencének lenned.


Sok sikert!

2016. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hát olyan nehezen megy nekem minden az életben. Soha semmi nem jön össze nekem. :(
2016. máj. 9. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, a hozzáállásoddal van a gond. Pesszimistának negatívan fognak telni a napjai, míg optimistának pozitívan. Mert pozitívan látja a dolgokat, úgy is áll hozzá. Próbáld meg a dolgok jó oldalát nézni, határozd el magad, hogy neked igen is sikerülni fog s jól fogod megcsinálni/jó leszel.
2016. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok :o ez tökjó! én is hasonló helyzetbe vagyok, most készülök majd valahogy behatolni a személyiségembe, mert ez igy nagyon nem jó
2016. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Kedves" 4-es válaszoló, kilenchuszonhárom!

Különös te írsz helyesen, amikor már a felhasználóneved is tele van íráshibákkal. Az ne zavarjon hogy nem voltam gépközelben, hiszen nem mindenki a gyakorin ül egész nap. De ezek után jobb is hogy semmit nem írtam vissza.

2016. máj. 9. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Múltkor belefutottam itt egy önsajnáltató nőbe, akinek az írásából már messziről sütött az intelligencia hiánya, de azért nem ítéltem el első látásra... végül egy kicsit keményebb kritikám után megmutatta milyen is valójában. Hirtelen 180 fokos fordulatot vett a cukisága.

Válaszként 5 mondaton keresztül valami kitalált ember tulajdonságait ecsetelte alpári módon (aki szerinte én vagyok), és hasonlította össze az ő tökéletes személyiségével, ami ugye természetesen hibátlan, és azért ő a király, ezt tegyük hozzá.

Nem minden az aminek látszik.

2016. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
8-as te is "nagyon intelligens" lehetsz. Azt se tudod ki írta ki a kérdést, de máris pampogsz itt arról ki a buta, ki nem.
2016. máj. 9. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
8. ez a gyakorikerdesek, de az életben is előfordulnak olyan pcsák akit leirtál. Amúgy meg szerintem nem adott a kérdező rá semmi okot, szerintem normális, örülni kéne hogy léteznek ilyen lányok is és nem csak beképzelt egos pcsák :)
2016. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!