Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan ennyire számít az,...

Komolyan ennyire számít az, hogy ki hogyan öltözködik? Ti kinevetnétek valakit azért, mert máshogy öltözködik, mint ti?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy úgy öltözködöm, ami nem megszokott, mert nekem ez tetszik. Viszont már többször is észrevettem, hogy sokan lesajnálóan és furán néznek rám. Nem érdekelnek különösebben, nem törődöm velük, de azért elgondolkodtatott ez a dolog. A múltkor batikolt póló és török stílusú (buggyos) nadrág volt rajtam meg színes tornacipő és hallom, hogy egy 12-13 éves lánycsapat nagy susorgással rajtam nevet. Én csak rájuk mosolyogtam, mert nem hat meg ez a dolog. Vannak olyan napjaim, amikor rocker cuccokat, bandás pólókat meg acélbetétes bakancsot veszek fel, akkor is mindenki néz. Ennyire számít, hogy az ember hogy öltözködik? Ki kell nevetni érte?
2016. máj. 12. 20:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem, mikor valaki rám figyel az öltözködési stílusomra.

Számomra az egyediség fontos, nem a mások véleménye.

Nem mondhatom azt, hogy egy bizonyos stílust képviselek, változatosan öltözködön mindig, de kiegészítőkkel próbálom még a hibáimat elcsúsztani.

Pl. olyan színű karkötő, mint amilyen szín dominál inkább rajtam, fülcsi stb.

Nem tudom, hogy hogyan csinálom, de mindig érzem és látom, hogy néha a társaságba rám néznek.

Nem hinnen ha nevetgélnek rajtam, vagy legalábbis nem előttem, de az se érdekel.

Sőt mi több, inkább engem próbálnak lemásolni.

2016. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!