Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális?...

T. Helga kérdése:

Szerintetek ez normális? (több lent)

Figyelt kérdés
Nos...az van,hogy néha eléggé lehangolt vagyok.De semmi okom rá,ez a zavaró...ilyenkor mindig öngyilkosságra gondolok,és vagdosom is magam...most este is jól összevagdostam a kezemet...ja,és rászoktam a cigire,pedig ki nem állhatom,de nem tudom letenni...a válaszokat előre is köszi! 14/l

2015. júl. 29. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2015. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben,ha lehet! azt én is tudom,hogy nem normális...
2015. júl. 29. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.


A kérdésed ez volt, így elég bően írtam a választ?

2015. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Istenem...jó,értem,nem az,de mi a véleményetek még e mellet?
2015. júl. 29. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy pszichológust.

(Nem rossz szándékkal mondom, de talán majd ő tud segíteni.:) )

2015. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :) én is gondoltam rá,de ezeket még a szüleim sem tudják,még a vágásokat sem,mert eltakarom,vagy ha kisebb,azt mondom,hogy a macska volt,meg ilyenek...szóval,nem tudom hogy mondjam el nekik! :/
2015. júl. 29. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha megmutatnád, hogy ezt a kérdést te írtad ki?

Vagy ugyanezt elmondod, hogy nem tudod mi ütött beléd, de nekiálltál vagdosni magad, és szeretnéd abbahagyni,de nem megy. És ekkor mondd, hogy szakemberhez szeretnél fordulni, mielőtt valami nagyobb kárt teszel magadban. Remélem segítettem.:)

2015. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a 21. század emberének legnagyobb problémája, hogy nincs problémája. Fel nem tudjuk fogni, hogy mennyire szerencsések vagyunk nyomorban élők millióihoz képest... Amúgy szerintem ilyen nincs, hogy valaki csak úgy egyik napról a másikra lehangolt meg vagdossa magát. Próbáld meg megkeresni az okát, mert valami kell, hogy legyen. Az meg, hogy nem tudod megállni, hogy vagdosd magad, meg dohányozz elég gyenge jellemre vall. Olvasd el Brendon Burchard Töltődj fel című könyvét, nekem sokat segített bár nem voltak ilyen problémáim.
2015. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat! :) utolsó:biztos van oka,de nem találom,nincs annyira rossz életem,így én sem értem!és néha kifejezetten élvezem a vagdosást,és már félek magamtól...
2015. júl. 29. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!