Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha megnyugtat az...

Az normális ha megnyugtat az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés

Már szinte azt se tudom kivagyok, nincsenek önálló gondolataim, döntéseim, fogalmam sincs hogy hogy lesz majd belőlem valaki így.

Nem mindig törnek rám ezek az érzések, csak ha egyedül vagyok, de amikor igen akkor arra gondolok hogy ha már nagyon rossz lesz akkor ez megoldás lesz a problémára örökre.



2015. aug. 24. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Inkább pszichológushoz menj el. Kellene találj életcélt.
2015. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Az öngyilkosság gondolata legfeljebb azért nyugtathat meg, mert tudod, hogy ha már nagyon eleged lesz, akkor "kiszállhatsz a játékból". De értsd meg, ez ettől még nem megoldás a problémákra.
2015. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az ongyilkossag gondolata a kisebbik baj (valoszinu semi kitartasod sincs) ... az igazi gondok majd ott kezdodnek ha masok gyilkolaszasan kezdesz gondolkodni.
2015. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
0%
Szia! Egyáltalán nem normális!! Hány éves vagy? Rögtön menj el pszihológushoz! Próbáld megtalálni az élet örömeit,értelmeit. Nézd meg valahol Afrikában naponta több ezren halnak éhen, vagy ahol háború van és küzdenek az életért! Te meg a semmiért esel itt depresszióba! :(
2015. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szia! 16 éves vagyok, de pszichológushoz nem akarok elmenni. Mit mondanék egyáltalán a családomnak?!

Szívesen cserélnék azokkal akik éheznek vagy háborúznak, mindegy miben hal meg az ember.

2015. aug. 24. 14:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd meg valahol Afrikában naponta több ezren halnak éhen, vagy ahol háború van és küzdenek az életért! Te meg a semmiért esel itt depresszióba! :("


Ez a legnagyobb baromság, amit depressziós embernek mondani lehet. Szóval részemről piros kéz, szerencsés vagy, hogy fogalmad sincs a depresszióról. Ó és az emberek nem a semmi miatt esnek depresszióba, hanem mert nem tudnak megbirkózni bizonyos élethelyzetekkel. Ez semmi esetre sem kis probléma.

2015. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem normális. Szerintem próbálj meg több időt tölteni a családoddal, főleg anyukáddal, neki mindent elpanaszkodhatsz. Ha van testvéred, vele is próbálj meg kitalálni közös programokat. Próbálj meg barátkozni valakivel (például egy osztálytársaddal, vagy akár itt gyakorin valakivel).
2015. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nem gáz, ha pszichológushoz mész, senki sem fogja azt hinni, hogy bolond vagy. Én is voltam már pszichológusnál, amikor nem egészen éreztem magam rendben. (Mondjuk azért öngyilkos sosem akartam lenni.)
2015. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
A 4. válaszoló vagyok. Fiú vagy? Amúgy csinálj valamit amit imádsz, találd fel magad. Miket szeretsz, miben találod az örömödet? És mi annak az oka hogy ilyen butaságokra gondolsz?
2015. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Kedves 5. válaszoló!! Én legalább próbálok neki segíteni, te meg itt másokat basztatsz! És még hogy ez a legnagyobb baromság.. tényleg? Akkor te mit ajánlasz.. HAJRÁ ÍRD LE!!!
2015. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!