Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A feltétel nélküli szeretet...

A feltétel nélküli szeretet kizárólag a vérrokonok kiváltsága?

Figyelt kérdés

Feltételes szeretet: szeretlek, ha megfelelsz az elvárásaimnak


Feltétel nélküli szeretet: szeretlek, bármilyen vagy.


2016. jún. 4. 20:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Feltétel nélküli szeretet: szeretlek, bármilyen vagy."


A szerelemben és a barátságban is pont ez a lényeg: olyannak szeretlek, amilyen vagy. Nem lehet valakinek csak a szeme színét, a bájos mosolyát vagy a humorérzékét szeretni, az még igen távol áll a szerelemtől/barátságtól.:-)

2016. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

" nincs olyan akivel el tudnám képzelni vagy el akarom képzelni. Nem is vágyom ilyesmire. Csakis a szüleim. Nézd már meg a válások arányát... "


elég gyenge érved van... :)

2016. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
54%

Az biztos... ha mindenki így gondolná, már kihalt volna az emberiség.


Vagy nagyon idős vagy már, vagy olyan a stílusod/személyiséged, hogy senkinek nem kellesz, senki nem bír melletted megmaradni. Ezért kitaláltad ezt az indokot, hogy te bele sem mászol egy kapcsolatba, mert úgyis rossz vége lesz. Az a baj, hogy ezzel csak magadat áltatod, de ezt senki nem veszi be, még ha előtted bólogatnak is.

2016. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

12, ha ezt nekem írtad akkor inkább azt mondom, hogy jobban szeretem "feltétel nélkül" a szabadságot, az újat, mint ahogy egy férfit tudok szeretni. Hedonista vagyok. Imádok utazni, az első randikat és alapjáraton a randikat, új emberekkel szexelni. Annyi ember van a Földön. Lehet 40 felett másképp gondolom majd. Kettő barátom volt eddig, mindkettő megérte a kezemet. Esélytelen, hogy házasodjak.


Én a szüleimen kívül nem tudok senkit elképzelni, DE ha nem lennének jó szülők. Pl. megvertek volna, vagy apum verte volna anyumat, akkor apumat nem. Nem azért van, mert ők a szüleim, kiérdemelték.


Tudod azért szép a Világ, mert minden ember más. Ezt kellene felfogni és elfogadni.

2016. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!