Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha a családom...

Normális, ha a családom folyamatosan a súlyom miatt cikiz?

Figyelt kérdés

Nem értem, komolyan. 168 cm vagyok 74 kg. Tudom, nem vagyok vékony, 10 kg-ot szeretnék fogyni, de annyira rosszul esik, hogy apu folyton dundikának nevez, a tesóm husinak. Nőből vagyok, melyik nőnek esik jól, hogy más nőkre azy mondják a jelenlétemben, hogy szép, engem meg cikiznek...

A legrosszabb, hogy érzem, hogy nem birom ezt tovább idegileg. A fogyást tervezem, pròbálok kevesebbett enni, de kikészít a folyamatos beszòlogatás...


2016. jún. 8. 09:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

[link]


De te nyugodtan ringasd magad abba a hitbe, hogy normál a testsúlyod, biztos azért hívnak dundinak meg husinak...

2016. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
71% nem ertem miert haborit ez teged annyira fel!? De nem is erdekel. Mondtam, tisztaban vagyok vele, hogy jobban neznek ki -10kgmal. De nem a sulyomon van itt a hangsuly, hanem a csaladon!!!
2016. jún. 8. 10:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem nem háborít fel, de vicces, hogy beírod google-be "testtömegindex kalkulátor" rámész első találatra és mivel ott azt írja "normál" megnyugszol és hátradőlsz a székben, hogy mekkora király vagy:D de utána se nézel, hogy jól írta-e pl leellenőrizni más kalkulátorokkal.. érdekes mód, az összes többi már máshogy számol, aszerint már túlsúlyos (pl. itt egy angol nyelvű [link] amit a google először kidob az szar. Még a wikipédián is fenn van a helyes skála: [link]
2016. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Akkor mégis mit vársz mit mondjunk?


Azt hogy mondjuk meg neked, hogy szólj vissza nekik mikor lekövéreznek?

Vagy verjük meg őket? vagy mit?

2016. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy hatradolok??? Szeretem az ilyen okos embereket! :))))
2016. jún. 8. 10:52
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjátok, nem tanácsot akar a fogyáshoz, sem tippeket a családjával való kapcsolat megjavítására... csak panaszkodni jött, meg azt akarja hallani, hogy ő kifejezetten karcsú. :/
2016. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdező sem lehet 15-nél sokkal több ilyen személyiséggel meg becenevekkel. Ilyen korban pedig különösen rossz az, hogy el van hízva
2016. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!