Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2-es lett az egyik ZH-m,...

2-es lett az egyik ZH-m, nagyon ideges vagyok, csalódtam magamban, próbálom folyamatosan büntetni magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ELTE - Programtervező informatikus képzésre járok, ez a 2. félévem, de már a beiratkozáskor is megfogadtam, akármennyire brutális a matek, vagy nehéz a szak, 3-asnál rosszabb jegyet soha nem akarok hozni. Tegnap kikaptam az egyik matekos ZH-m, és 2-es lett. Azóta alig bírok a tanulásra koncentrálni, annyira zavar.


Tudom, hogy nem a világvége, de elég magasra tettem a lécet, és szeretném a lehető legjobb jegyeket hozni még abból is, amiből a hallgatók 90-95%-a megbukik.


2016. ápr. 14. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
tanulj többet, fogadj magántanárt
2016. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Így is napi 8-9 órát vagyok suliba, 6-7 órát tanulok, és maximum 6-7 órát alszom.
2016. ápr. 14. 12:15
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

LOL ez most komoly? Kb az ELTE proginf az egyik legnehezebb szak az egész országban és te egy kettesért bünteted magad... ?????

Örülj, hogy meglett a zh.... a kettes nem rossz jegy, főleg ilyen undorító tantárgyakból (analízis, diszkrét matematika.....)

2016. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
És ez neked mégis miért jó? Ne arra koncentrálj, hogy jó jegyeid legyenek minden tárgyból, hanem arra, hogy értsd és tudd, amit csinálsz.
2016. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Mi?

Nekem minden zh-m kettes lett.

2016. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Kettesnél nincs jobb jegy, csak szebb.
2016. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Es ha meglesz a diplomad szerinted fogja erdekelni a munkaltatodat hogy volt egy kettesed valamelyik 2.feleves targybol? Megmondom: rohadtul nem. Az fogja erdekelni hogy mennyire tudod megcsinalni azt amit ker toled. Ha nem tudod, vegezhettel te szinotoskent is, nem fog alkalmazni.
2016. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Értem én, de szeretnék tanulmányi ösztöndíjat, és esetleg Erasmussal kint külföldön tanulni. A jegyek főképp azért zavarnak, mert ha leromlanak (akár 1 tárgyból is), az már elegendő ahhoz, hogy az ösztöndíj vagy a külföldi tanulmány ugorjon.
2016. ápr. 14. 12:43
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Te hülye vagy kérdező, én itt egy mérnök szakon ha sikerült a ZH-m kettesre akkor elmegyünk ünnepelni a szaktársakkal.
2016. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hülye vagy te. Azért mert nem a kettes a célom, nem jelenti azt, hogy hülye lennék. Sokkal többet várok el magamtól, mint egy kettes, mert a tárgyak nagyrésze egymásra épül, így a 3. féléves tárgy, aminek a 2. féléves tárgy az "elődje", igencsak nehezen lenne teljesíthető, ha a túlélésre mennék belőle.
2016. ápr. 14. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!