Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy 20 éves lányként...

Normális hogy 20 éves lányként egyáltalán nem igénylem a szociális életet?

Figyelt kérdés

Idegesít a megfelelési kényszer, a sok mesterkélt emberi "kapcsolat", színjátszma. Meguntam. Nem bírom már idegekkel ezeket a játékokat. Mosolyogjunk egymás pofájába, majd mehet a kibeszélés. Nézzünk le minden elesettet, görcsös kényszer a megfelelésre, az egó elhatalmasodása, semmi, senki sem számít csak én. Nevessünk ki másokat, rúgjunk bele még egyet a gyengébbe, lenézés, ítélkezés, tömegviselkedés/gondolkodás, műmosoly, műboldogság. Nincs erőm elviselni ezt már.


Introvertált vagyok egyébként is, de már annyiszor csalódtam az emberi fajban, hogy csak egyedül érzem jól magam, mindenki csak leépít és leszívja az energiáimat. Menjek pszichológushoz?


2016. jún. 9. 12:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
LOL. Látom te kaptál eleget.
2016. jún. 9. 19:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Szóval már a látással is gondjaid vannak a sok szemedbe folyt ondó miatt. Mondtam, hogy nem tesz jót. De te még meg is akartad enni... Makacs lány.
2016. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan látom a világot, az emberek nagy része felszínes és képmutató. De azt javaslom, hogy ne add fel, és próbálj meg barátokat találni! Vannak, akik nem ilyenek, még ha ők se tökéletesek.
2016. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, ne menj pszichológushoz.

Max csináld úgy, hogy figyeld ki hogy ki a normális ember, és azzal beszélj.

2016. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
12-es nem vagy poénos, ne erőlködj.
2016. jún. 9. 23:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Annyira hülye vagy, hogy már fáj... *sóhajt* látom anyádék se ismerték az óvszert, max hallásból.
2016. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A te anyád volt a hülye, hogy nem dobott ki az ablakon miután meglátott.
2016. jún. 11. 21:56
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia! Egy év eltelt, hogy látod most a dolgokat?
2017. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A világ szép, a hiba benned van! Ne csügg eggedj el, fog valaki segíteni. Én is szívesen, csak írj rám.
2022. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!