Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális hoyg...

Szerintetek ez normális hoyg iylen szinten feledékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Nos elfelejtem levenni a forralt vizet, megenni a kajámat amit elő készítettem és elraktam hűlni meg ilyenek.

Mondhatni nagyon szétszórt vagyok ezt nem tagadom.

De pl ha nézek/olvasok valamit a karakterek neve a fejemben marad. ás a történés nagyrészt is, mi több még a saját történeteim és az álmaim is, pedig nem is igyekeztem megjegyezni.

Most is egy oldalra szerkesztek képeket, és legendák után nyomozok, szerintetek ilyen helyzetben nagy baj ha folyamatos megfeledkezek egyes dolgokról?



2016. jún. 11. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Nőnemü
2016. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Férfi nemű és 21.
2016. jún. 11. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Mostanában vagy ilyen vagy ez az alapállapot? :D

Mert ha csak mostanában, akkor lehet vitamin vagy magnéziumhiány.

A fontos dolgokat írd fel. Nekem, mióta tanulás mellett dolgozom éjszaka, kb. olyan szükséges a jegyzettömb, mint a wc papír. Gyakran azt sem tudom, milyen nap van. Képes vagyok egy 5 tételből álló bevásárlólistát elfelejteni, holott nyáron, amikor nincs kialvatlanság és stressz, nincs ezekre szükségem.

2016. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!