Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek a tinédzser korszakuk...

Akiknek a tinédzser korszakuk párkapcsolat és szerelem nélkül telt, nem bántátok meg később?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 21:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én egy kicsit bánom, sok minden teljesen más lett volna, de azért így sem jártam annyira rosszul.
2016. jún. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

nem

23L

2016. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

Én azt bántam meg, hogy 2 és fél évet egy neveletlen, buta fiúval töltöttem. Szüleim, tanáraim mindenki mondta, hogy valami normálisabbat keressek már, de a rózsaszín szemüvegtől nem is láttam. Utólag visszagondolva valóban jobban megérte volna olyannal tölteni az időt, aki agyilag érett, nem gyerekes és tisztelettudó, de már mindegy. Lehet jobban jártam volna, ha azt a pár évet bulizással és barátokkal töltöm.

Persze tapasztalatnak jó, és már tudom, milyen kapcdolat nem kell.

2016. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#2


Oszt te ki vagy? Tarzan? :D


Nem, csak egy olyan ember, akinek nem volt gyerekkora. A szüleim állandóan balhéztak, az osztálytársaim csúfoltak és vertek, hidd el, az utolsó dolog lett volna, ami eszembe jut hogy szerelmes legyek vagy ilyesmi.

#2 voltam

2016. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
Én 20 vagyok most, nem volt barátom. Nem jártam el sehova, így nem tudtam ismerkedni. Kicsit bánom, ha visszamehetnék 2-3 évet az időben, akkor elmennék bulizni, meg ilyesmi helyekre, hátha sikerül. :)
2016. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem telt szerelem nélkül, mert plátói szerelem mindenkinek van a gyerekkorában.


A kérdésbe a plátói szerelem is beleillik.

2016. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki mit ért kamaszkor alatt. Mert a "tizenéves" szó szinonimája, de a legtöbben még 20-22 évesen is kamaszok vagyunk / voltunk.


Szerelem: plátói az volt, nagyon is, már 12 évesen.


Párkapcsolat: 19 évesen először, másfél évig. Tanulságos volt. Nehéz volt, néhány szép pillanattal.

2016. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ami már elmúlt, azon kár bánkódni, a múltat úgysem tudod megváltoztatni. ha kimaradt, hát kimaradt. vond le a konzekvenciákat, hogy miket kellett volna akkor megtenned és amit még lehet, pótold be, ha szükségét érzed. ha meg nem, akkor lépj tovább, mert visszahozni már nem tudod az elmúlasztott dolgokat.


van egy régi kínai mondás: "Ha egy lombos fa árnyékában akarsz hűsölni, akkor a legjobb időpont elültetni azt a fát 20 éve lett volna. A második legjobb időpont viszont ma van."

2016. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Körülbelül annyira bánom mint ha a szakításokat bánnám. Az a baj hogy a kapcsolat meg a nem-kapcsolat között nincs minőségi külömbség. Kipróbáltam én is 1 csajozós haverom segített, de nekem nem jön be. Ha nagyon akarnám én is megtudnám tanulni az aljas pszihó-trükköket de ez nem az én asztalom. Az az igazság hogy 2 tök normális lányt ismerek de az 1ik inkább csak bejön meg sok éves kapcsija van (nyílván, ahogy az ilyen csajokkal lenni szokott) a másik meg nagyon tetszett de levakart azzal h "más az ízlése" Az a poén h véletlenül kiderült kb 4-5 napon belül, hogy nem csak le akart vakarni hanem így van XD. Diszkóba meg ilyenekbe meg nem köszönöm mert akkor inkább ha annyira kanos lennék elmennék 1 hivatásoshoz az 100% siker meg kevesebb idő és pénz meg hát jobban is néz ki meg jobban tudja, de uhyanazt B kategóriában berúgva meg úgy h kb. 50 ezret elköltöttem érvényesülésre (ruha, pia stb.) hát abból már egész csini kis csajt válogathatok csak nem megy el a napom rá vagy a hetem vagy ki tudja.
2016. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen bánom! Súlyos mentális problémákat okozott a magány és kudarcélmény-sorozat! Önbizalomhiány, kisebbségi komplexus, frusztráció, gyűlölet, depresszív időszakok... és ezeknek a mai napig fizikai hatásuk is van az életemre.


Már most rendbe jöttem, vonzó vagyok a nők számára, de sosem fogom tudni rendesen élvezni az életet és boldog lenni, mivel a tinédzser évek, amik az alapja kellett volna, hogy legyenek a későbbieknek, teljesen üresen maradtak.

És sajnos nem segített semmi a károk helyrehozásában, még az oly gyakran javasolt "szakemberi segítség" sem.

2016. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!