Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire büszke...

Csak én vagyok ennyire büszke a magyar válogatottra? 18/L

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon ügyesen játszottak! Csak így tovább, fiúk!

Legjobb csapat! Csak a magyarok! 🤗😁



2016. jún. 14. 23:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Én nagyon büszke vagyok :)

Ahhoz képest, hogy játékosállományt tekintve kb a Magyar, és az Albán válogatott a leggyengébb az EB mezőnyében, komoly skalp az Osztrák válogatott legyőzése.

2016. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert megnyertek egy meccset? Na ne viccelj. Ha esetleg tovább jutnak, akkor... talán...
2016. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
De, totál büszke vagyok, megérte focira költeni egészségügy meg rendes oktatás helyett! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
2016. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát én max a saját teljesítményemre szoktam büszke lenni, gratulálok a fiúknak, de az eredményhez nem sok közöm van, szóval miért is lennék rá büszke?
2016. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
12%

Látom itt is van néhány keserű életű ember, aki nem tud örülni a csapat sikerének. Nem hiszem el, hogy 44 év után győzelemmel mutatkozunk be az EB-n, és még mindig vannak olyan emberek, akik még továbbra is csak a rosszat látják a csapatban. Igenis nagy teljesítmény, hogy egy olyan osztrák csapatot vertünk meg, akik a selejtezőcsoportban 10 meccsből 9-et megnyertek, 1 pedig döntetlen lett..

#6: Szerencse, hogy fel tudtuk vinni a labdát? Nézted te a meccset? 15 kapuralövésünk volt, amiből 8 talált kaput. Mind a két gól szép volt, egyáltalán nem mondható szerencsének egyik sem. Szalai góljánál szépen kijátszották a fiúk a védelmet, Stieber pedig gyönyörűen emelte át a kapuson a labdát, szóval nem tudom miféle szerencséről beszélsz. Az se igaz, hogy beképeltek lennénk. Ha nézel interjúkat, látszik hogy alázattal beszélnek, nem néznek le egy csapatot se, nincs szó semmiféle beképzeltségről.

2016. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

Személy szerint úgy gondolom inkább kéne ezt ünnepelni:

[link]

2016. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ünnepeltük is, januárban. :)
2016. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha jártál facebookon az elmúlt 24 órában akkor észrevehetted, hogy hirtelen mindenki focirajongó nagymagyar lett. Még azis aki az EB kezdetén fociellenes dolgokat rakosgatott ki.
2016. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Majd enyhül ez a nagy focimámor, még az is benne van a pakliban hogy az álomból rémálom lesz, mert az arabok már vérfürdővel fenyegetőznek.
2016. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtsétek el,hogy az osztrákok egy döntetlennel kvalifikálták magukat.
2016. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!