Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el sokan a...

Miért nem fogadják el sokan a duci, kövér nőket?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Én jobban kedvelem a 'duci' hölgyeket, mint a csontkollekciókat :)
2016. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

de ne a csontkollekció legyen a viszonyítási pont hanem az átlagos női test.

a csontváz és a hájas is egy szélsőség.

a csontvázak általában mentális betegek,a hájasak pedig műveletlen emberek étkezésügyileg.

2016. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
Én egyszerűen imádom a kövérkés/kövér csajokat. Szerintem sokkal de sokkal jobbak, mint a 40kg-s girnyó csajok.(ha akarsz rám írhatsz. :D)
2016. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
En mindket taborban voltam mar es tenyleg lenezik a duci noket. En egy 48-50kg sulyu no voltam 29 eves koromig. most par evvel kesobb 70 kg felett vagyok es nem tudom miert. semmit nem valtoztattam az evesi szokasaimon es egy ev alatt 12 kg-ot hiztam, tehat ossz-vissz minden honapra jutott 1 plusz kg. eloszor meg csak kacagtam az egeszen, de mostmar inkabb sirok neha.az nagyon fura ha egy bizonyos fogamzasgatlot veszek be akkor megall a hizas, sot egy ket kilot le is adok. voltam mar tobb endokrinologusnal, de semmi erdemleges eredmeny, pedig a hajam is nagyon hullik es az arcom 35 evesen ugy tele lett eros pattanasokkal, mint soha eletemben. tini koromban csak par pattanasom volt neha. valakinek valami erdemleges otlete van hogy ez mitol lehet?
2018. jan. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a 6os leírta a lényeget. az elhízás az esetekben nagy részében nem betegség, hormonzavar eredménye.

én se tudok túl komolyan venni egy kövér embert, hiszen tudom róla, hogy nincs túl nagy akaratereje.

ezen kívül a kövér nők nagy része a frusztráltságát kötekedéssel, fontoskodással, esetleg mások fikázásával akarja kompenzálni. most is van ilyen kolléganőm.

az olyanokkal viszont, mint az utolsó, szívből együttérzek. na ő pont abba a néhány százalékba tartozik, aki nem tehet róla.

2021. dec. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egyik unokatesóm járt hasonlóan mint te 9es.

pont ilyesmi tünetei voltak.

ugyanannyi kalóriabevitel mellett hízás, és pattanásos, kiütéses áll.

kiderült, hogy 30 felett már nem bírja a glutént és amint ezt kivette az étrendjéből 3 hónap alatt kisimult az arca.

vagyis ez egy mérgezés mellékhatása volt.

a hízása meg egy természetes folyamat volt, mert 30 felett főleg a nőknél, rendszeres edzés nélkül, jelentősen lassul az anyagcsere, így ugyanolyan kalóriabevitel mellett is elkezdhet hízni.

erre 2 opció van.

1. edzéssel aktivitással elégeti a többletet.

2. csökkenti a kalóriabevitelt.

uncsitesó az utóbbit választotta mert edzeni lusti és helyre jött teljesen az arca is meg a súlya, testzsírszázaléka is.

2021. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!