Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viselkedjek vele ilyen...

Hogyan viselkedjek vele ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés

Igaz, nem családtag, de ide passzol a legjobban.

Legjobb barátnőmről van szó.

28 éves lesz, és egyszerűen semmi felelősségtudata nincs, következetesség teljes hiánya az élet minden területén. (Szülők nincsenek, így mégcsak az sincs, hogy "van, aki megoldja helyette".)


Az addig oké, hogy elviekben semmi közöm mások életéhez, hogyan élik az életüket.

De a következményeket rendszerint nekem sírja el.

És az a gond, hogy attól, hogy nem nagyon tudom visszafogni magam a véleményemmel, viszont mérhetetlenül sértődékeny, ha már valamiben nem értek egyet, hiszti van, és nem tudom, hogyan kéne kezelnem ezeket.



2015. jún. 18. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne úgy tűnjön a véleményed,mintha vmit rá akarná erőltetni,hanem érvelj mellette,hogy megértse,amit mondasz.

Felteszem nem félnótás,lehet vele normálisan beszélgetni.

Egyébként meg nem hallgat rád? Majd az élet megtanítja,okos ember nem a saját kárán tanul...

2015. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!