Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha féltékeny...

Mit csináljak ha féltékeny vagyok a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm(16 éves) és borzasztóan féltékeny vagyok rá. pedig nem mondanám hogy olyan nagyon szép, vagy különleges, mégis mindenki szereti, meg barátja is van. bármit mond vagy csinál, mindenki odavan érte, és ez már kezd nagyon idegesíteni, mert sokszor van hogy egymás mellett sétálunk, és csak neki köszönnek, mintha én ott se lennék, és rengetegszer hallgatom már azt hogy a barátnőm mennyire jófej. már szinte nem is lehet vele beszélni, mert lányokkal már szinte nem is beszél, h meg hozzám szól, akkor is csak róla van szó, meg hogy mi van vele és a barátjával.. Már nagyon utálom magam,mert mégis csak a legjobb barátnőm,örülnöm kellene például annak hogy van barátja, meg hogy ő boldog és nem is akarok igy érezni de nem már nem tudok mit csinálni... légyszi segitsetek, mert már nem tudom ezt kezelni..

2016. jún. 18. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
nem csodálom, hogy nehezen tudod kezelni. a legegyszerűbb ha nem találkozol vele egy ideig, hátha észre veszi magát. ha meg nem néz feléd, annyit is ért ez a barátság.
2016. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy kisebb mennyiségű irigység sok embernél előfordul, de emlékeztesd magad, hogy nem éri meg ezen agyalnod. Nem ismerheted a teljes életét, hiába vagy akár a legjobb barátnője. Ne irigyelj másokat, mert amit látsz az életéből, az csak egy kis szelete az egy egésznek. Nem tudod, hogy miken ment keresztül, hogy mik várnak még rá a jövőben. Nem tudod, hogy milyen problémái, terhei lehetnek valójában. Próbáld ezeket a negatív érzéseket elengedni, átalakítani, mert csak magaddal tolsz ki, te fogod rosszul érezni magad emiatt. Hidd el, hogy talán még érzi is rajtad ezt a dolgot. Ha tudnál őszintén örülni a sikereinek, talán hozzád is máshogy állna.
2016. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Változz.
2016. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze, megpróbálok minél kevesebbet agyalni rajta.. és próbálok változtatni a hozzáálásomon is, csak anniyra nehéz :/ köszi minden választ :DD
2016. jún. 18. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

inkább ismerkedj meg velem, én egy szingli srác vagyok :P

majd én leveszlek a lábadról, nem lesz utána már energiád foglalkozni vele


Írj

2016. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Ladies

Call

Barney

Stinson


:D

2016. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
My name is Bond. James Bond. XD
2016. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mondd el neki az érzéseid.
2016. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!