Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a legjobb...

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre? (ált. Isk.6. osztály)

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor nem vagyunk együtt, mindig olyan lányokkal beszélget akiket én nem szeretek és nem megyek oda hozzájuk beszélgetni. Én is másokkal vagyok, viszont ő így féltékeny lett, aztán amikor már egy szót se szóltunk egymáshoz, én is féltékeny lettem. Ő egyébként egy lázadó, makacs és könnyen felidegesíthető személy. Már első óta jó barátok voltunk, Ő az egyetlen legjobb barátom, más jó barátom nincs is. Most elkezdett beszélgetni egy nyolcadikossal, mindig eggyütt mennek haza, büfébe stb. Erre nagyon féltékeny lettem. Itt jön a baj: Ő azt állítja magáról hogy homoszexuális és az a nyolcadikos is (rá írta a cipőjére). Mit csináljak? Őszíntén szólva, nem akarom hogy másokkal barátkozzon.

2016. máj. 24. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
"Őszíntén szólva, nem akarom hogy másokkal barátkozzon." Tényleg nagy barátság lehet :D miért baj neked, ha mással lóg? Talán Te is homoszexuális vagy? Ne érts félre, nekem semmi bajom a homikkal, csak összezavartál és nem értem, mi van :D
2016. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!