Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg igénytelen vagyok, ha...

Tényleg igénytelen vagyok, ha nyáron sem borotválom a hónaljamat?

Figyelt kérdés
Kipirosodik, és viszket.
2016. júl. 2. 15:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Na ez az, a férfiak jó része felháborodik a gondolatra, hogy eltüntesse a dzsungelt a hónaljáról/mellkasáról, mert "ez így természetes!", de ha szőrös nőt lát, kiveri a víz. XD


Amúgy egy kis ollóval levághatod elég rövidre, úgy könnyű tisztán tartani nyáron is, csak rendszeresen kell mosakodni meg jó dezodort használni.

2016. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%

"Na ez az, a férfiak jó része felháborodik a gondolatra, hogy eltüntesse a dzsungelt a hónaljáról/mellkasáról, mert "ez így természetes!", de ha szőrös nőt lát, kiveri a víz. XD "


Néhány száz évvel ezelőtt gondolom a nőknél is az volt a társadalmi norma, hogy nem kell szőrteleníteni.

Néhány száz év múlva lehet, hogy a férfiaknál is az lesz a norma, hogy kell szőrteleníteni.

De most még csak ma van, amikor az a társadalmi norma már megvan, hogy a nő szőrtelenítsen, de az még nincs, hogy a férfi is.

2016. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Létezik végleges szőrtelenítés is, annyira nem drága.
2016. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%

és tisztában vagy azzal, hogy az a lézer milyen mértékben roncsolja a bőrt? :))))


egyébként addig nem igénytelen, amíg nem büdös

2016. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%
Akkor magyarázd már el nekem, kedves 4-es, hogy mi az igényesség. Mert látom, hogy gond van a fejedben. Attól, hogy neked nem tetszik más szőrzete, még igen is lehet igényes. Legfeljebb a te szemedben nem.
2016. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Hát még milyen igénytelen vagy, ha télen sem borotválod.

Akinek az épp aktuális divat jelenti az igényességet, annak igénytelen leszel. Többieknek nem. Attól meg hogy valaki leborotválja a hónalját, ugyan úgy fog izzadni, mint szőrösen.

Ne szenvedjél vele, hagyd meg nyugodtan. Akinek nem tetszik, az arrébb megy.

2016. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Na nem tudom, miért kellett lehúzni 0-ra. Segítő szándékkal írtam a választ, mert nekem úgy tűnt, a kérdező szíve szerint eltávolítaná a szőrzetét, ha nem pirosodna ki és viszketne borotválás után a bőre.


"és tisztában vagy azzal, hogy az a lézer milyen mértékben roncsolja a bőrt? :))))"


Te bőrgyógyász vagy? :))))


Ismertem olyant, aki megcsináltatta a hónalját és semmilyen kóros elváltozást nem láttam rajta.


Hogy a kérdésre válaszoljak, én amúgy nem a szőrtelenítés alapján ítélem meg az igényességet.

2016. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es, tisztában vagyok vele, hogy az a norma, hogy a nő szőrtelenít, a férfi pedig nem. De nem gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy mindenkinek követni kell a normát, akkor is, ha nem érzi jól magát úgy. :)
2016. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

mert szerinted szabad szemmel látható... :D vicces vagy

nem, nem vagyok bőrgyógyász, de van a családban onkológus...

2016. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ma már sokkal kíméletesebb, villanófényes technikával dolgoznak.


Okozhat-e az IPL villanófény bőrrákot?


Nem, mivel az UV-tartományon kívül esik a hullámhossztartománya.


Okozhat-e nyirokproblémákat, ödémásodást az IPL villanófény?


Nem, mivel kizárólag a bőrben nyelődik el.


A test egyéb szöveteire milyen hatással van az IPL villanófény? Nem káros?


Az IPL villanófény kizárólag a bőrben nyelődik el, így semmilyen egyéb szervünkre, szövetünkre nincsen hatással.


Okozhat-e égési sérülést az IPL villanófény?


Hűtött kezelőfejű és hűtött kezelő felületű IPL gépek használata esetén égési sérülést csak a bőrtípus rossz felmérése esetén lehet okozni.


[link]

2016. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!