Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg igénytelen vagyok, ha...

Tényleg igénytelen vagyok, ha nyáron sem borotválom a hónaljamat?

Figyelt kérdés
Kipirosodik, és viszket.
2016. júl. 2. 15:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
szóval, ha egy ezt promótáló oldal azt mondja, hogy nem egészségtelen, akkor el is hiszed? :D tényleg vicces vagy, de azért nem kéne mindent elhinni, amit az interneten írnak...
2016. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Örülök hogy viccesnek találsz és jókedvre deríthettelek, de te, mint ":)))" meg ":D" jelecskéket rajzolgató emberke se tűnsz ám olyan komolynak!

Na de mutass akkor akkor egy hiteles forrást a kezelés veszélyeiről, mert az állítólagos "családi onkológus" egy kicsit kevés!


Egyébként nem az interneten olvasottak, hanem személyes tapasztalatom alapján alakítottam ki a véleményemet. Akit én ismerek, 2007-ben végeztette el a kezelést lábon és hónaljban. Nem rákos, más betegsége sincs, köszöni, jól van.

Te hány embert ismersz személyesen, akinek a végleges szőrtelenítés bizonyítottan maradandó károsodást vagy más betegséget okozott?

2016. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"nyilván egy vad idegennek fogom bizonygatni az ismereteimet interneten keresztül"


Ha lennének, büszkén megtehetnéd. Különösen, ha olyan információról van szó, ami segít megóvni mások életét, egészségét, én biztos nem titkolnám el.


"ha annyira érdekel a téma, keress rá te magad"


Megtettem és nem találtam semmit, azon kívül, hogy oda kell figyelni, hogy egy hozzáértő orvos végezze a kezelést, ami gondolom alap.


[link]


Ez már nem promóció, hanem egy orvos nyilatkozata a témában.

2016. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!