Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok és megöl...

20 éves lány vagyok és megöl a féltékenység. Mindig az jár a fejemben, hogy mi lehetett volna. Hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel nagyon jóban lettünk. Nem is tudnám megmagyarázni miért, de lekoptattam. Ennek 1,5 éve.

Nemrég megnéztem a fb képeit és azóta csak ő jár a fejemben. De van barátnője:(

Azt látom milyen aktív életet él, milyen jól érzi magát, milyen helyekre jár és ami a legjobban bánt, milyen boldog a barátnőjével. Aki én is lehettem volna...és ez kiborít.

Én egyedül vagyok, kimerít a munka és nem jutok egyről a kettőre. Ellöktem magamtól a legjobb dolgot az életemben


2016. júl. 14. 17:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Sajnálkozás helyett menj és érezd te is jól magad. Nyaralj, pasizz, bulizz, a munka meg várhat...
2016. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Valamivel tereld el a figyelmedet. Olvass, sportolj, találkozz a barátaiddal, ilyesmi.
2016. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Amíg egy srác nem menő, addig nem kell a nőknek, de ha azt látják, hogy lányok veszik körbe és nagy közösségi ember, egyből kell már... -_- 20/F
2016. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Veled sem kezdenék, annyi szent. :D Nem lehet valaki ilyen felületes...
2016. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
te csak is a megélt élményei miatt vagy kiakadva.hidd el!hülye k..rva
2016. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy most menőbb lenne, nem változott. Csak rossz látni, hogy milyen életem lehetne mellette.
2016. júl. 14. 17:15
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon a saját lelked mélyére néznél, biztosan meg tudnád találni az okot, amiért lekoptattad. Neked kellene lelkileg fejlődni, hogy ne másokhoz kapcsolódva, hanem te, saját magadban képzeld el az életedet. Ha másoktól várod a boldogságot, mindig boldogtalan maradsz. Az maradtál volna a fiúd mellett is.
2016. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
,,Csak rossz látni, hogy milyen életem lehetne mellette." Pont erről beszélek. Bezzeg ha egy csendes, visszahúzódó srác lenne, le sem sz*rnád... -_-
2016. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

# 8

Lehet, hogy igazad van, mert már az előző kommented sem érdekelt és nem is arra válaszoltam:)

2016. júl. 14. 17:21
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem én k*rváztalak, hanem egy másik 55%-os. Tehát nekem válaszoltál. 20/F
2016. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!