Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok és megöl...

20 éves lány vagyok és megöl a féltékenység. Mindig az jár a fejemben, hogy mi lehetett volna. Hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel nagyon jóban lettünk. Nem is tudnám megmagyarázni miért, de lekoptattam. Ennek 1,5 éve.

Nemrég megnéztem a fb képeit és azóta csak ő jár a fejemben. De van barátnője:(

Azt látom milyen aktív életet él, milyen jól érzi magát, milyen helyekre jár és ami a legjobban bánt, milyen boldog a barátnőjével. Aki én is lehettem volna...és ez kiborít.

Én egyedül vagyok, kimerít a munka és nem jutok egyről a kettőre. Ellöktem magamtól a legjobb dolgot az életemben


2016. júl. 14. 17:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

# 12

Próbáld meg 12 órás műszak és egyetem mellett. Szólj, ha sikerült és oszd meg velem a titkod kérlek.

2016. júl. 14. 18:17
 22/23 anonim ***** válasza:

Felszínes p icsa vagy. Téma lezárva.


Következőt!

2016. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát ez egy szánalmas sztori.

Gonodlom ha azt láttad volna FB -n, hogy semmi nincs vele, akkor továbbra is leszarnád, de így hogy mással van, már egyből kéne...

2016. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!