Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek féltékenységkor?...

Swaly kérdése:

Mit tegyek féltékenységkor? (baráti)

Figyelt kérdés
A szituáció: Van egy lány az osztályba, akivel nagy barátságban voltunk. De csatlakozott hozzánk más valaki is, aki konkrétan el akarja foglalni. Nincs vele bajom, de néha nagyon idegesítően próbál lerázni, figyelmen kívül hagy engem. És az a baj, hogy a másik lány ugyanolyan barátnőnek tekint mindkettőnket, ezért hagyja. Én meg totál féltékeny vagyok, de nem akarom otthagyni őket, mert akkor úgy érezném: legyőztek. Másrészt meg egyedül lennék, ha ők nem lennének. De ha külön vannak mindkettőjük a barátom, megbántani nem szeretném őket. :( :)

2016. máj. 24. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne légy féltékeny szerintem,mert hülyeség,ha a barátnőd tényleg a barátnőd akkor nem fog ott hagyni Téged úgysem.

2016. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A baráti háromszög egy durva dolog...valaki a három ember közül egyedül marad.

Én azt tudnám tanácsolni, hogy vonj be egy 4. személyt is, még ha azt nem is tartod a barátodnak.

4 keréken biztosabban gurulsz mint 3 keréken

2016. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 25. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!