Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éhezek. Hova fordulhatnek...

Éhezek. Hova fordulhatnek segítségért?

Figyelt kérdés
Negyedik napja nem eszem. Anyut egyedül temettem el 2 hete, mivel segitsegem nem volt. Alberlet kifizetve, de nem maradt semmim. Probalkoztam az onkormanyzatnal, de elhajtottak. Nem adnak segelyt. Ha roma lennék, akkor biztos kapnék, de igy eselytelen. Legyszi tippeket adjatok hova tudnék még menni, mert csak 2 het mulva kapok fizetést es nem tudok kolcson kerni. Mit lehet tenni ilyenkor?

2016. júl. 22. 10:08
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#9 A humoros megjegyzesed ellenére sem kívánom hogy ezt éld át :/
2016. júl. 22. 10:41
 12/33 anonim ***** válasza:
80%

Az utcákon is vannak gyümölcsfák, szedd le azokat, hogy egyél valamit.

És tényleg kérj meg egy ismerőst, hogy segtísen. Nem hiszem, hogy ne lenne egy kolléga vagy egy régi haver aki ne adna neked egy műzli szeletet ha már ájuldozol az éhségtől.

2016. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
#12 Sajnos nem vagyok egy tarsasagi lény. Akitol lehetett, mar megprobaltam, de a gyumolcsfa nem rossz ötlet. Valamire az is jo.
2016. júl. 22. 11:21
 14/33 anonim ***** válasza:
17%
Munkatarsak?
2016. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Szomszédok? Biztos vannak az utcában kedves nénik,ők ismernek is,tudnak anyukádról.
2016. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Akiket lehetett megkerdeztem. Esetleg még valami segelyszervezet johet szóba. Ha ilyet tudtok, legyszi irjatok meg. Csóron lakom, de annyi penzem sincs hogy a varosba menjek. :/
2016. júl. 22. 11:31
 17/33 anonim ***** válasza:
23%
Annyira nem lehet nagy a baj ha egy kis cigányozás is belefér a segítségkérésbe.
2016. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#17 nem értelek. Nem vagyok rasszista, ha a korabbi kommentemre utalsz. Nem azért irtam, csak azert mert akkor konnyebb dolgom lenne. Ne forgasd ki a szavaimat.
2016. júl. 22. 12:06
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Református szeretetszolgálat, Baptista szeretetszolgálat, vagy egyéb templomnál is megnézhetnéd, hátha van a közeletekben erre lehetőség, esetleg egy civil szervezet.....


Mehetnél időseknél takarítani munka után, előtt egy-két órát, és azzal lehetne egy kis pénzt szerezned.


Esetleg hitelkártyáknál szokott lenni 10-20 ezer forintos hitelre lehetőség, ezt is megpróbálhatod.

2016. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Így tovább gondolva a gondolatomat igazából mehetnél szedni sóskát abból sóskamártást, most virágzik a bodza, abból lehetne teát csinálni.

Disznóparéjból, libatopból, és kövérkéből is lehet készíteni levest, és nagyon laktatóak.


Konyhakerted van?

2016. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!