Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éhezek. Hova fordulhatnek...

Éhezek. Hova fordulhatnek segítségért?

Figyelt kérdés
Negyedik napja nem eszem. Anyut egyedül temettem el 2 hete, mivel segitsegem nem volt. Alberlet kifizetve, de nem maradt semmim. Probalkoztam az onkormanyzatnal, de elhajtottak. Nem adnak segelyt. Ha roma lennék, akkor biztos kapnék, de igy eselytelen. Legyszi tippeket adjatok hova tudnék még menni, mert csak 2 het mulva kapok fizetést es nem tudok kolcson kerni. Mit lehet tenni ilyenkor?

2016. júl. 22. 10:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
45%

#20:

ha lenne konyhakertje, akkor szerinted 4 napig nem enne?


23F

2016. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

A fekete szeder is most érik, a útszéli szilva- más néven fosószilva is most érik.

Amerre szoktam kerékpározni rengeteg van, és ha nem a kerékpározók, akkor a madarak eszik le.

2016. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nincsen konyhakertem. Az nem lenne rossz... Par helyre kiragasztottam, hogy vallalok alkalmi munkat, de sajnos nem jott valasz.
2016. júl. 22. 12:29
 24/33 anonim ***** válasza:

Ha van némi gomba ismereted, akkor esetleg gombát is szedhetsz.

Most a nagy melegben elkezdtek növekedni erőteljesen az esőzés után.


(ha nem ismered, akkor sincs gond, ha van a falutokban egy gomba ismerő, akkor kérd meg, hogy vizsgálja át neked, és fizetésképpen pedig adsz neki a gombából- nálunk így is bevizsgálják ha nem akarnak fizetni érte)

2016. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Ez a gyumolcsozes hasznosnak tűnik.
2016. júl. 22. 12:38
 26/33 anonim ***** válasza:
29%
Nekem ez a kérdés nagyon fura... voltak már munkatársaim gondban, mindenki segített nekik pénzzel vagy kajával, vagy akármivel ami kellett, nyilván neked is segítenének ugyanúgy, ha elmondanád mi a helyzet. Nem hiszem el hogy senki nem segít a környékeden... kizárt dolog.
2016. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
#26 Nekem is volt mar olyan munkahelyem es volt olyan kornyezetem, amikor segitettek. Most nem igy all a helyzet. Nem mindig segitokesz a kornyezeted. Sokszor onnan kapod ahonnan a legkevesbe várnád.
2016. júl. 22. 15:01
 28/33 anonim ***** válasza:
Végül is hogy döntöttél? Szedtél gyümölcsöt? Éhezel még?
2016. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Én suli alatt voltam így.

A bankba menj be ha tudsz-vagy lehet netbankon is be tudod állítani akkor el se kéne menned- és kérj egy 5-10 ezres hitelkeretet a bankszámládhoz. Nekem az segített 1-2x ilyenkor az egyetem alatt, amikor nem volt mér semmi pénzem.. :/

2016. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet?

Hogy vagy?

2016. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!