Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap a facebookon megosztott egy hírportál egy videót, amin egy 12 éves gyereknek levágják a fejét !!!

Amikor megnéztem nem is kérdezte meg, hogy elmúltam-e már 18, vagy hogy fiú vagyok-e vagy lány.

Egyszerűen semmit !!!

Kortól és nemtől függetlenül, akárki megnézhet egy emberi lény, ráadásul egy gyereknek a kivégzését!!!

Szerintetek az rendjén van, hogy a facebook nem tiltja le az ilyen tartalmakat ?

Ha engem kérdeztek, szerintem felháborító, hogy felengednek ilyen videókat az internetre !!!



2016. júl. 23. 00:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem a mondandódból csak az jön le, hogy sértegetni tudsz, és ismersz engem. Miközben csak egy 12-13 éves gyerek vagyok, aki még meg sem találta önmagát, de te már ismered. Hát jó. :D

Amúgy mérgelődj csak a semmin, ja és ha ennyire akarsz találkozni mondj egy címet és ott is kiröhöglek. :D

2016. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azt mondtam, hogy "PONT" !!!

Nem kérek több választ !!!

Gyűlölöm ezt a magyar pesszimista, magába és az internetbe forduló antiszociális k*cs*g embereket.

Törlöm magam a redvás g*cibe innen.

Egy normális ember nincs ezen a ki-be b*szott oldalon !!!

2016. júl. 29. 20:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Milyen ember vagy te, egy 12-13 éves gyerekre ilyen jelzőket aggatsz. Nem tudom, hogy az viccesebb, hogy parancsolgatsz, vagy az, hogy ilyen forró fejű vagy és igazából csak magaddal van bajod, nem pedig velem. :D
2016. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!