Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérdemlem a hatalmas bűnömér...

Megérdemlem a hatalmas bűnömért a ma délutáni kínzást? Elevenen fogok így megfőni

Figyelt kérdés
Röviden most a nagynénémnél vagyok és mikor kellett volna egy kis pénz nem adott. Ezért pénteken csórtam tőle. Hiba volt mert lebuktam viszont azt mondta h ha hétvégén jól viselkedem meg megcsinálok mindent amit kér elnézi a dolgot és nem adja továbbanyuéknak. Ma délután gyülekezetbe megy és nekem is menni kell vele oda illő ruhában. De nálam semmi ünneplő nincs így szerzett ő egy baromi vastag sötétbarna nadrágkosztümöt ehhez jön még a blúz meg a zárt cipő. Ebben én meg fogok pusztulni harmincvalahány fokban és hiába kérem h ne kelljen legalább a kosztümkabátot fölvenni erre azt mondja h ezt az időt ki fogom birni benne ha már annyi eszem van h lopok legaláb átérzem a következményét. De tényleg megérdemlem h egész délután szenvedjek igy becsomagolva? ömleni fog rólam a víz. :(
2016. júl. 24. 10:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Vigyél váltó ruhát és csak a templomban legyél kiöltözve
2016. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
Menj el, majd a mise kellős közepén rohanj ki az oltár elé és vetkőzz le teljesen meztelenre. A bugyidat dobd a ministránsfiúk felé és mutogasd nekik a fenekedet! Közben kiáltsd ezt: Isten azért tetemtett nekem fenekeket, hogy Ti gyönyörködjetek benne! :-)
2016. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem engedné h átöltözzek! Szó szerint meg is mondta h ez most büntetés az erkölcstelenségemért és bírjam ki. Amúgy a lábam is meg fog főni egyetlen zárt lábbeli jó rám azok közül amit szerzett az meg egy pár csizma!!! Szerencsére csak fél lábszárig érő tavaszi darab de akkor is. Ha ránézek a leendő összeállításomra már attól izzadni kezdek ha elképzelem h én ebben leszek délután. :(

Tudom hülyeséget csináltam és őszintén bánom.


12-es nagyon humoros vagy! Evangélikusoknál istentisztelet van és ministránsok csak katolikusoknál vannak.

2016. júl. 24. 11:51
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát tényleg rettentő meleged lesz, de szerintem ez a minimum, szorítsd össze szépen a fogad, vágj jó képet hozzá és örülj, hogy ennyivel megúszod. Szerintem jó lecke lesz, látod baromi könnyű elvenni valamit de ledolgozni az árát már nehezebb. Remélem tanulsz az esetből.
2016. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
És ha kenyérre kellett neki a pénz, mert a gonosz nagynénje a pincébe éheztette szegényt?
2016. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tudlak sajnálni. Aki lop valakitől, az vállalja is a következményeket. Ennél undorítóbb nincs is, hogy ha kérsz és nem adnak, akkor ellopod. Ráadásul rokontól, akk vendégül lát... Ilyet csak egy gerinctelen féreg csinál.


Aztán meg ahelyett, hogy bocsánatot kérnél, vagy szembenéznél a tetteddel, itt nekiállsz rinyálni, mint egy kis szánalmas nyomorék, sajnáltatod magad, mintha valami áldozat lennél... Holott ez a büntetés semmi, ennél százszor keményebb dolgok vannak az életben. Mekkora egy senkiházi korcs vagy te, istenem. A nagynénédet sajnálom, hogy ilyen senkiházi kis rokonra kell neki vigyázni.

2016. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Jol kirohognem. Esélyes lenne hogy elmennek......
2016. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%
Jajj, remélem hogy lány vagy, mert úgy nyivákolsz itt mint valami kis fürdős ribi :D Engem meg múlt héten metéltek körbe, a varrásra már kiment az érzéstelenítő úgyhogy véresre haraptam a kezem közbe, azóta felváltva ömlik a sebből a vér és a genny, esténként nem tudok aludni mert ha merevedésem van annyira fáj hogy behugyozok. Mégsem verem magam még negyed annyira sem, mint ahogy te teszed.
2016. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

Te 18-as, a kérdező egyértelműen lány!

A fiúk nem hordanak nadrágkosztümöt, se blúzt, ott öltöny van meg ing.


A kérdező meg elvileg már rég a templomban ül, sőt lehet már vége is van az istentiszteletnek, ha 2-kor kezdődött.

2016. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
13%
Hát én inkább hazarohannék és elmondanám, hogy valami mesére akar elvinni engem, azért, mert loptam. Jó, büntessen meg, de ne vigyen el egy mese előadásra, nem vagyok kisgyerek.
2016. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!