Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérdemlem a hatalmas bűnömér...

Megérdemlem a hatalmas bűnömért a ma délutáni kínzást? Elevenen fogok így megfőni

Figyelt kérdés
Röviden most a nagynénémnél vagyok és mikor kellett volna egy kis pénz nem adott. Ezért pénteken csórtam tőle. Hiba volt mert lebuktam viszont azt mondta h ha hétvégén jól viselkedem meg megcsinálok mindent amit kér elnézi a dolgot és nem adja továbbanyuéknak. Ma délután gyülekezetbe megy és nekem is menni kell vele oda illő ruhában. De nálam semmi ünneplő nincs így szerzett ő egy baromi vastag sötétbarna nadrágkosztümöt ehhez jön még a blúz meg a zárt cipő. Ebben én meg fogok pusztulni harmincvalahány fokban és hiába kérem h ne kelljen legalább a kosztümkabátot fölvenni erre azt mondja h ezt az időt ki fogom birni benne ha már annyi eszem van h lopok legaláb átérzem a következményét. De tényleg megérdemlem h egész délután szenvedjek igy becsomagolva? ömleni fog rólam a víz. :(
2016. júl. 24. 10:39
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
89%

Megérdemelted!


Majd ha legközelebb el akarsz lopni valamit így talán eszedbe jut, hogy milyen volt a kánikulában viselt nadrágkosztüm meg csizma.

Üzenem a nagynénédnek, hogy ez egy kreatív büntetés, egy kemény emlékezetes fenyítés anélkül, hogy egy ujjal is hozzád ért volna. Brávó! Te meg szégyelld magad!

2016. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gyerek lop, akkor az elsősorban a szülőt minősíti. Aki nem szenved szükséget, annak nem kell ellopni semmit sem. A gyereke megfelelő ellátásáról pedig a szülőnek kell gondoskodni. Ha pedig ezt nem tudja megtenni, akkor alkalmatlan a szerepére.
2016. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
89%
Meg ne sajnáljuk már a végén. Ha fontos dologról lett volna szó biztos kap pénzt, a kérdező gondolom 15-17 éves igazán elmehetne valami diákmunkára a sok dolgától.
2016. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!