Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha nem találok munkát...

Hogy ha nem találok munkát még is mit csináljak? Legyek prostituált?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy tisztességes munkából nem lehet megélni. Én is szeretnék jól élni, hogy eltudnék menni oda ahova akarok nyaralni, illetve megtudnám venni magamnak amit akarok.
2016. júl. 27. 09:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha csak egyet is megnyitottál volna, tudnád, hogy nem csak diplomához kötött állásokat hirdetnek.
2016. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Itt a Dunántúlon, ha nagy ritkán belenézek a helyi újságba, minimum egy egész oldalnyi álláshirdetés van benne, alkalmi-, idény-, betanított munkától a szakmunkákig, diplomához kötött pozíciókig, elsősorban itthon, de néhány akad külföldön is. Ezért fogadom kétkedve azt, hogy valaki akar dolgozni, de nem tud. Ha helyben nincs megfelelő, akkor menni kell rugalmasan a meló után, ez ma már másképp nem működik.
2016. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Bárcsak fiatalon ne így gondolkodtam volna mint te,de én is úgy voltam vele,hogy pl egy gyárba sosem mennék,se ide se oda,jöttek a kifogások. Ha elmennél ribinek talán sok pénzed lenne de lehet,hogy nem is keresnél semmit és akkor még rosszabb lenne mert azt gondolnád még erre sem vagy jó mert a mai világban átlagon felüli kinézettel kell rendelkezned,hogy jól keress. Én nagyon nehezen tudtam abbahagyni,sőt nem is ismerek mást magamon kívül akinek sikerült. És most kellett igazán felnőnöm, elölről kezdenem mindent...és bár igaz hogy külföldön de csak megtalált az a gyár!:)

Soha nem fogom megbocsátani magamnak,hogy anno a könnyebb utat választottam......Ne tedd!!

2016. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

Legyél. Én is ezen gondolkodom már egy jó ideje. Nem jutok egyről a kettőre, baromi rossz ez az egy helyben toporgás, hogy egy forintot nem tudok félrerakni.

Ráadásul a kutyámat meg kell műtettni, ez most 60.000 forintomba fáj. És még fogalmam sincs honnan szerezzek ennyi pénzt.

Szüleim, rokonok nincsenek, 1 barátnőm van, de neki sincs pénze. A kutyám egészsége pedig nagyon fontos, és ha az kell, hogy elmenjek prostinak, akkor meg fogom tenni. Mert tényleg nagyon unom ezt.


Szóval ha úgy érzed, hogy tudnád csinálni, akkor szerintem igenis vágj bele. Mert tudom mennyire szar lehet a helyzeted, ha már ez is eszedbe jutott.


És most jöhetnek a lepontozók.


21/N

2016. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Friss prostijelöltek privi!
2016. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, a prostituáltság is egy szakma, de tudd meg, hogy sokkal rosszabb, mint egy gyárban dolgozni. A gyárban lévő legszemetebb embereknél is rosszabbakkal találkoznál, szarba se vennének, meg is vernének, akármennyit is keresnél, rosszabbul járnál, mintha 70 ezerért dolgoznál egy gyárba. Prostituáltnak nem szabad menni. Utána meg egy életre megbélyegeznének, hogy prosti vagy, teljesen tönkremenne az életed.
2016. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%

Igen, legyél prosti, mert te szemmel láthatóan az akarsz lenni. Ezt a kérdést is csak önigazolásként írtad ki, hogy a végén elmondhasd: tényleg az lesz a megfelelő, ha áruba bocsátod a testedet.

Sokat elmond, hogy a gyári munkának már az említésétől is mereven elzárkózol, viszont önként veted fel az ötletet, hogy széttedd a lábad.

Nem fogok most az erkölccsel jönni, a te egyéni problémád, hogy a gyomrod beveszi-e. Ha te lusta / tehetségtelen voltál ahhoz, hogy bármit elérj, és megéri neked inkább megd*gatni magad mindenféle jöttmenttel, csak hogy nyaralhass, meg költekezhess, akkor csináld. :)


Ami viszont a nagy büdös igazság: ha van rendes munkahelyed, akkor bizony tisztességes munkából is meg lehet élni. Persze, azért dolgozni kell, ahhoz pedig, hogy rendes munkád legyen, előtte tanulni szükséges, de nem lehetetlen rendes munkával annyi pénzt keresni, hogy ne nélkülözz. Alacsonyak a fizetések, ez tény. Sokszor nehéz megélni, ez is tény. De az, hogy csak k**válkodásból lehetne megélni, az egyszerű ferdítés.


Ja, és azért tényleg gondold végig: vajon megéri a puszta anyagi jólétért elviselni, hogy mindenféle VKÁ-szerű fazonok dugják beléd a retkes farkincájukat, miközben alul-felül rohadó fogsorral lihegnek az arcodba? Mert ne hidd ám azt, hogy Casanovák fognak megkeresni némi hancúrra!

2016. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
20%
Azért ha mégis benne lennél egy kis ebben-meg abban, dobj egy üzit!; -)
2016. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#14! Ha ez a gondolat komolyan foglalkoztat, esetleg beszelgethetnénk kicsit... Ki tudja? 40Ffi
2016. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Eleg jo csaj es fiatal vagy hozza? Ha igen engem is erdekelne

31f

2016. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!