Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozó nők, ti milyen gyakran...

Dolgozó nők, ti milyen gyakran főztök?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden este kb de csak ilyen max fél órás kajákat
2016. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Én nem szoktam főzni.


30/N

2016. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Férjem elég válogatós. Másnapos kaját nem eszik meg....eddig GYESen voltam,minden nap próbáltam főzni férfias kajákat,de félek,hogy munka mellett erre nem lesz energiám (vagyis nem akarok ) max.gyorsan bekapni valamit este,hiszen napközben a gyerekek is esznek oviban. De félek,hogy ebből vita lesz.
2016. aug. 2. 12:39
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Jelenleg nem dolgozom, de amikor dolgoztam, akkor is kb ugyanannyit, mint most. Kb hetente 3-4x, attól is függ, hogy van-e kedvem. Az időigényesebbeket ételeket hétvégén, a rövidebbeket igyekeztem hétköznap megcsinálni, illetve ha későn értem haza nem mindig csináltam rendes főtt ételt, csak valami egyszerűt összedobtam.
2016. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Gyűjts ötleteket neten gyors kajatippekre amik pasisak is


Főzz előre ha tudsz

2016. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, már a kajának is neme van?
2016. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Nálunk azért néha főz a férjem is. A kedvencemet például csak ő tudja megcsinálni és kb 2,5-3 óra az elkészítése. Szóval időről időre átveszi a fakanalat, szerencsére szeret is, tud is főzni.
2016. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]



pl

2016. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én egy héten kb. 2x főzök, párom is hasonlóan. Ha egyszerre vagyunk otthon és nem vagyunk túl fáradtak együtt főzünk, ha pedig nagyon nincs kedvünk, rendelünk vagy a szemközti pizzériába leugrunk. Nem vagyunk rabszolgák, segítjük egymást. :)
2016. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Már nem főzök mert sokba kerül az alapanyag. Párom szinte zabál, szóval nekem nem éri meg. Ha vesz alapot hozzá szívesen megcsinálom. De nem azert dolgozom hogy kiszolgáljam.
2016. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!