Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy a 15 éves lányotok barátság extrákkal kapcsolatban van egy 35 éves férfivel?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Jesszus Mariska... alapvetően nem ítélem el a barátság extrákkal dolgot, de basszus, 15 éves lány??? 35 évessel??? Hát a 35 évest ütném, amíg mozog. A 15 évesnél meg elgondolkodnék, hogy mit rontottam el a nevelésében, hogy ilyen zsengén ennyire romlott lett.
2017. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell meglepődni azon hogy egy 15 éves lány már szexuális életet él. Rengeteg 15 évnél fiatalabb lány szexel már, manapság ez így működik.

Mennyivel lenne jobb ha egy 16 éves sráccal szexelne?

Mármint oké, nagy a korkülönbség de én például nagyon sok olyan 30-35 éves pasit ismerek akik alig néznek ki többnek mint 20. Genetika, sport, adnak magukra..

2017. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
30 évesen egyszer hazahoztam egy 18 éves csajt. Mire hazaértünk kiment a pia és olyan kölyökfeje volt, hogy nem volt kedvem hozzá a végén. Maradok a 22-26 korosztálynál. A 15 hiába legális, ha nagyon gyerek kinézete van. Bár engem is bevittek egyszer az erdőbe. Piercing a nyelvben, szemöldökben, köldökben stb. Eszembe nem jutott, hogy épp a 14-et töltötte pár nappal korábban. Én akkor valami 20 éves voltam. Miután minden megvolt még jártunk is. A végén az anyja mondta el, hogy hány éves, de mondta, hogy azért nem szóltak, mert félt a lánya, hogy a kora miatt nem kellene. Az egyik legemlékezetesebb szerelem lett belőle. 35/F
2019. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!