Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj hogy nincsenek erzeseim?...

Baj hogy nincsenek erzeseim? 😅

Figyelt kérdés
16/L egesznap elvagyok, hulyulok stb. De a szeretetre nem vagyok kepes, ha valaki valami szomoru dolgot mesel nekem akkor viccesen fogom fel es nem vagyok kepes eggyutt erezni akar mit is szeretnek csinalni. Eddig akarhany baratom volt egyiket sem tudtam Szeretni ugy rendesen csak annyi hogy van. A szuleimmel es a barataimmal ugyen ez a helyzet, veluk sem vagyok ugy. Egyedul a Noverem aki most messze lakik tolem csak ot vagyok kepes szeretni. Miert van ez??

2016. szept. 3. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nővéredet tudod szeretni, akkor vannak érzéseid.

Magyarul csak egy hülye tini vagy.

2016. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd robbanni fogsz, ahogy én jártam. Szar lesz, tehát készülj fel!
2016. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2#-kal, én is hasonlóképp jártam.
2016. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#elso nem vagyok hulye tini 😒 lehet hogy 16 eves vagyok de fel felvettek a foiskolara ANGLIAban szoval azert megsem vagyok olyan hulye tini😒
2016. szept. 4. 00:21
 5/6 A kérdező kommentje:
#masodik mit ertesz az alatt hogy robbani?
2016. szept. 4. 00:22
 6/6 anonim ***** válasza:

"foiskolara ANGLIAban szoval azert megsem vagyok olyan hulye tini"


:'D Aki elvégez egy főiskolát Angliában, az körülbelül olyan szinten van utána, mint aki Magyarországon egy kicsit erősebb általánosba járt. Nem, nem túlzok. Persze, ettől függetlenül még nem vagy hülye, nem azt mondom, de inkább ezt ne hangoztasd, mert abszolút nem nagy szó Angliában jó tanulónak lenni egy főiskolán. Nagyon gyér az oktatásuk. :)


Amúgy majd meglátod, hogy mit gondolok az alatt. Amúgy sem lehet leírni.

2016. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!