Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni a magányt?

Meddig lehet bírni a magányt?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy x idő után az ember átalakul valami mássá?
2016. szept. 9. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én egyre inkább kezdem úgy érezni,hogy már nem is akarok emberekkel kapcsolatot,úgyhogy sztem ja
2016. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Földönkívüliekkel pl. elég jól el lehet beszélgetni! Vagy az Unikornis lovardába be lehet iratkozni unikornison lovagolni költői hölgyek segítségével, esetleg fel lehet tekinteni az égre egy unikornis felhőre! Vagy nyálat lehet szívni és csorgatni egyidejűleg büdöszoknibarát megfigyelők jelenlétében! De a válaszom: nem, nem változol semmivé, az ember ember marad akkor is, ha patyolatcédulája elveszett és fürdőlepedőben kénytelen utcára menni! De, mindenki úgy van jól ahogy van, és én is már csak úgy vagyok jó ahogy így vagyok! Ej, megcsípett egy szúnyog! Lányok, szerintetek is megcsípett? Vagy szellem volt? Egy szellem csípett meg?
2016. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy üres, néha beszélő zombivá alakul az ember. Szerintem olyan 10-15 év kell hozzá.
2016. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Van, aki szeret magányban élni. Az ember alapvetően társas lény, de ettől még nem kattan be mindenki, aki magányos. És nem alakul át az ember mássá, maximum szomorú ember lesz, de ember.

Ha zavar a magány, tégy ellene.

2016. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Máté Evangéliuma:11:28 Jőjjetek én hozzám mindnyájan, akik megfáradtatok és megterheltettetek, és én megnyugosztlak titeket.


És ezt mondja vala: Térjetek meg, mert elközelített a mennyeknek országa. (Máté 3:2)


És szombaton nyugovának a parancsolat szerint. - Szent Biblia, Újszövetség, Lukács Evangéliuma 23:57


És szíveteket szaggassátok meg, ne ruháitokat, úgy térjetek meg az Úrhoz, a ti Istenetekhez; mert könyörülő és irgalmas ő; késedelmes a haragra és nagy kegyelmű, és bánkódik a gonosz miatt. (Jóel 2:13)

2020. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!