Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti csináltatnátok új személyit...

Ti csináltatnátok új személyit, mert nem tetszik a kép?

Figyelt kérdés
2012-ben csináltattam a személyimet, akkor 80 kg voltam, tele pattanásokkal, most 55 kg vagyok és nincs pattanásom csak ritkán. Rossz ránézni a képre, amikor elkérik gyomorgörcsöm lesz. Már egy ideje lefgogytam és már régóta zavar, nem akarom 2020-ig azt mutogatni.

2016. szept. 10. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A magyar személyim fényképe nekem tetszik,de a külföldi személyimé botrányos. Egy picit alólról fényképezett a fényképész,és úgy néz ki mintha egyben lenne az állam a nyakammal. Mint valami "embörasszony" 😱 A barátom szerint semmi baj vele. Nekem meg nincs kedvem sok pénzért újat csináltatni.
2016. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig minden személyimen vállalhatatlanul rondán néztem ki, de max. kb. évente 1x, ha elkérik valahol, szóval nem nagyon kell mutogatni. Amúgy nem rég csináltattam újat, mert az előző lejárt, és a csináltatásnál is várni kellett legalább 1 órát, aztán rá két hétre az átvételnél is 1-2 órát. :/ Feleslegesen én nem pazarolnám ilyenre az időmet, most is csak azért csináltattam, mert már muszáj volt. Kár hogy az új személyi érvényességi ideje csak 6 év, most 6 év múlva csinálhatom újra ezt az egész tortúrát, eddig csak 10 évente kellett. :/
2016. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!