Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megakadályozni,...

Hogyan tudnám megakadályozni, hogy anyám kimenjen Tunéziába?

Figyelt kérdés
már közel 4 hónapja szédíti egy arab faszi anyám fejét és rátudta venni, hogy kimenjen hozzá tunéziába és feleségül menjen hozzá. Nem veszi észre, hogy az a pasi csak a pénzére és a vízumra hajt. Kicsit utána néztem a pasinak és azóta aktív fb-on mióta anyámmal írogat. Nagyon csúnyán összevesztem vele, fogta magát és elköltözött itthonról az egyik barátnőjéhez. Nem tudok rá se én se a barátai hatni. Nem veszi észre, hogy csak ki akarják használni. Már megvan a repülőjegye és már szállodát is foglalt nem kevés pénzért. Egész nyáron azért dolgozott, hogy az egész keresetét a pasira költse. Teljesen tanácstalan vagyok.

2016. szept. 14. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit tenni, ha senkire sem hallgat, majd tanul a saját hibájából.

Itt a példa, hogy az életkor és a bölcsesség nem egyenesen arányos

2016. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr ismerősöd van aki tisztában van és tényeket is tud közölni ? Egy szellembe és betűbe szerelmes lett , ezt kell tudatosítani és a kamu romantikát leleplezni .
2016. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
teljesen más kultúra, mint a miénk...lehet soha többé nem fogom látni. Még van 9 napom kisütni valamit, hogyan tudnám megakadályozni.
2016. szept. 14. 17:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez már minimum a második kérdésed. Válaszolva a kérdésre: semmit nem tudsz tenni, Ő dönti el, hogyan teszi tönkre az életét.
2016. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
eddig az volt a kérdésem, hogyan tudnám megváltoztatni a gondolkodását...de az már nem téma, mivel úgy összevesztem vele, hogy fogta magát és elköltözött. Most viszont, arra keresek módot, hogyan tudnám megakadályozni az utat.
2016. szept. 14. 17:06
 6/16 anonim ***** válasza:
repülő eltérítése?
2016. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem rossz, de meghallgatnék még pár jó ötletet
2016. szept. 14. 17:27
 8/16 anonim ***** válasza:

Juj, kezeltem már fb-t munkahelyen, és ez nagyon aggasztó, hogy csak azóta van kb FB-n( kb akkor regelt), mióta anyukáddal beszél.. Ezek egyértelmű jelek voltak, ami mutatta, hogy valaki spammaleni akart és kamu profilja van, illetve hogy csaló.


Anyukád nem lehet ennyire buta, keress utána google-ban a facebook-os csalókra, gyűjtsd ki neki az infókat, cikkeket, jeleket, mindent.

Nem hiszem el komolyan, hogy felnőtt embernek ennyi esze legyen... Bármi baja lehet ott.

Mutasd meg neki nyugodtan ezt is, egyébként meg menj fel hozzá és lopd el, tépd szét a repülőjegyét.

Én fel is pofoznám anyámat, ha ennyire könnyelmű és felelőtlen lenne.

2016. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Tépd szét a repülőjegyét"

Ez manapság nem így megy. A legtöbb légitársaságnál online jegy van, legutóbb már nyomtatni se kellett, elég volt, hogy benne volt a telefonomban.

ON:

Hát nehéz ügy. Szerintem nem igen van mit tenni. Imádkozz, hogy élőben ne legyen szimpi a pasas és anyud alig várja, hogy itthon legyen.

2016. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
megtettem mindent, de hiába. Annyi esze van, mint egy törött fejű porceláncsibének.
2016. szept. 15. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!