Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Higyan tudnám megakadályozni?!...

Higyan tudnám megakadályozni?! SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon fontos az ügy, kérlek vegyétek komolyan!

Ma reggel a barátnőm alkarjának a belső részére akartam rajzolni, ezért felhúztam a pólója ujját, és… 3 heget és egy friss vágásnyomot találtam kb. középen. Megkérdeztem tőle: "Te vágod magad?" "Nem, csak az unokatesóm megkarmolt" Láttam rajta, hogy nem mond igazat. A többi barátnőmmel beszéltünk erről, de nem jutottunk semmire.

Csak mostanában kezdett el hosszúujjú pólókat hordani, ing alá is azt vesz fel.

Múlt hónapban eléggé összevesztünk, mert a másik barátnőm pasijára (már szakítottak) rámászott a csaj, de kibékültünk.

Lehet összefüggés a 2 dolog között? Szeretném kigyógyítani ebből, hogy csináljam?



2015. nov. 17. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy tudod. És kérdezdmeg esetleg az okát. De ha nem mondja el ne kérdezgesd e felől. Mond meg neki hogy aggódsz érte de nem ítéleted el hogy ezt tette. Semmiképpen ne vond felelősségre! Mond el neki hogy te ki fogsz tartani mellette. És hogy neked nyugodtan elmondhatja és megbízhat benned ( de ha ezt mondod neki és bizalmat szavaz a hozzád legközelebb állónak sem mondhatod el mert külömben teljesen bezárkózik és a csalódástól lehet hogy újra meg újra megteszi.). Mond el neki hogy előled nem kell takargatnija nem fogsz tőle megrémülni. Bíztasd hogy együtt kilábaltok ebből. És menni fog! Y( én is voltam így csak mi hárman voltunk barátnők és ketten vágták magukat, én nem.)
2015. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ui.: nyugodtan írj ha még kéne segítség én már végig csináltam ezt.
2015. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Amikor összevesztünk, elég csúnyán bántam vele... Szóval nem hiszem, hogy megnyílna nekem, de megpróbálom...

Hogyan kezdjek neki a beszélgetésnek? Ez olyan szomorú dolog... Baj, ha elbőgöm magam?

2015. nov. 17. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, ne csinálj már drámát, divat lett hülyegyerekek között ez a vagdosás. Nézd, csak ezen az oldalon mennyi idióta dicsekszik ezzel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+mag..

Arra persze mind nagyon figyel, hogy csak a karját karcolgassa, nem meghalni akarnak ezek, csak menőzni a szánalmas hegeikkel.

2015. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Először szerintem kérj tőle bocsántatot a multkori veszekedésért. Mond el neked milyen rossz bolt és hogy sajnálod majd kérdezd meg hogyvan ( de ne úgx mint akinbeteg lenne). Szépen alakíts ki vele egy mélyebb kapcsolatot...
2015. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4es te már csak tudod. Divat így divat úgy, de ennek komoly lelki háttere van. És sok olyan is van aki nem csak karcolgatja a bőrét! Ezek mind segélykiáltások. Sosem lehet tudni mennyire ko oly szándék, ok van mögötte. Minden féleképpen segíteni kell rajta. A lrszokás pedjg nem egyszerű.
2015. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!