Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 9 éve szerelmes vagyok a...

9 éve szerelmes vagyok a világ egyik leghíresebb énekesébe. Kezd egyre betegesebbé válni. Csak és kizárólag rátudok gondolni semmi és senki másra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Csak fekszek és képeit, videóit nézegetem és elsírom magam amikor látom egyszerűen kikészülök. Pont oda költözök 2 hónap múlva ahol ő lakik. Még jobban kileszek. 10 év van köztünk. Nem tudom mit tegyek. Egyre rosszabb. Nem, ez nem rajongás, lehet betegesnek és hülyeségnek tartjátok, de így van. Ez szerelem. Szenvedek. Meghalok hogy nem ölelhetem meg és semmi ilyesmi. Könyörgöm segítsetek. Várom az oltást is. Úgyis kapni fogom. Meghalok, mentsetek meg. Mi a frászt tegyek?
2016. szept. 19. 03:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát fiam/leányom, a korod mellé a nemedet igazán odaírhattad volna, mert így szerelmi ügyekben igazán nehéz tanácsot adni.


És igen, szerintem simán szerelmes vagy, de nem az énekesedbe, hanem egy általad elképzelt álomképbe. Lehet, rengeteg kutatómunkával, interjúk, dalszövegek, videók, cikkek, leírások alapján összerakott álomképbe, de ez a lényegen nem változtat.

Ez azért gáz, mert emellett a tökéletes álomkép mellet hús-vér pasas / nő (megfelelő aláhúzandó) labdába se rúghat. Tehát hosszú távon csak a saját sorsodat rontod vele. Ezt jó lenne tudatosítanod magadban.


Gondolom, ha már ugyanabban az országban/városban téblábolsz, mint az énekesed, el akarsz menni koncertre (akár vip jeggyel is), meet & greetre, dedikálásra, valamire. Rajongó típus vagyok, az officially crazy fajtából. Szóval láttam már ezt-azt, úgyhogy következik néhány tanmese, csak a te kedvedért:

- Láttam már olyan rajongólányt, aki átutazta a fél világot és elverekedte magát egy meetre a kedvencével, ahol is kussban kezet foghatott az illető pasassal. És ennyi. (Nem így képzelted a nagy találkozót, ugye?)

- Láttam egy falka rajongót, akikhez ugyan önszántából kiment a kedvenc énekesük dedikálni, de iszonyatosan bunkó volt. (A pontos sztorira már nem emlékszem, mert volt jobb dolgom is akkor, de volt belőle felháborodás, énekesvédés, hogy biztos fáradt volt, meg néhány racionális kérdés, pl. hogy akkor miért nem maradt a seggén...)

- Kiment külföldre, találkozott a kedvenc énekesével (kevésbé ismert banda, simán lepacsiznak a rajongókkal). Az énekes pont olyan volt, mint amilyennek képzelte és még több is. És bár az énekes bácsi semmi arra utaló magatartást nem mutatott, hogy munkakapcsolatnál és haverságnál többet akarna tőle, a nő úgy beleszeretett, hogy ráment a házassága és most egyedül neveli a gyerekét.

2016. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!