Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más aki ciklikusan rossza...

BiTOPro97 kérdése:

Más aki ciklikusan rossza alvó én például emberi kapcsolatok miatt, vagy azok megszűnése miatt, hogyan kezeli ezt (gyógyszerek nélkül)?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha depressziora es szoronasra gondolsz akkor azt a pszicholgus kezeli.
2016. szept. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán, pszichiáter, terapeuta nagynénémnél voltam.


Fel kell dolgozni változásokat, vesztességeket, ami most egy közeli rokonom gyászolása. Érzelmi zűrök lányokkal kapcsolati törekvések kezelése, az előre letisztázóattakhoz képesti felmerülő eltérésben. ...

2016. szept. 19. 13:00
 3/6 anonim válasza:
Én pont egy hónapja küzködtem ezzel csak én szinte semmit nem aludtam és terhes vagyok.családi vita miatt szorongtam ideges voltam és amint lecsuktam a szemem kattogott az agyam. hogy mit és hogy csináljak meg a problémákon.ha nem terhesen történt volna ez bedobtam volna egy frontint vagy xanaxot és néhány nap mulva jobb esetben már magamtól aludtam volna.így terhesen persze nem szedhetek ilyesmit és aki egyáltalán nem akar bevenni ilyen féle gyógyszert az vagy nagyon lefárassza magát vagy túlteszi magát valahogy a problémákon vagy. van még egy dolog ami segít nekem így terhesen a doki javasolta ezt, hogy igyak meg 2 dl sört.nekem ez segített most viszont időközönként nekem szokott ez visszatérni és én a xanaxra esküszöm amúgy
2016. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem szedek gyógyszert rá, de jó a Xanax, de pont az a hibája, hogy alvás közben nem dolgozik az agy aktivan a probléma megoldáson, ezért tud aludni az emberfia vagy lánya. ;) Ja meg amit ébren Xanax hatása alatt tanult, és tapasztal és összes emlék általában elvész. És valami ~96 órás kiürülése van. Én meg éppen tanulók.


Meleg fürdőre, de még inkább a meleg zuhanyra esküszöm - utóbbi neked is lehet megengedett, ha hasad kihagyod. - nőgyógyász tudja helyes választ. Mind kettő álmosít is, meg ellazít is. - relaxál.

2016. szept. 22. 03:31
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Jó egészséget kívánok nektek, és családi békét!
2016. szept. 22. 03:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap nem ártana két felé is választ adnom. Két stresszforrás irányába, a háromból.
2016. szept. 22. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!