Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdenek közönséges, emberi...

Kezdenek közönséges, emberi érzések előtörni belőlem, és még a gyógyszerek sem segítenek:S (? )

Figyelt kérdés
Komolyan. Képes vagyok ChildrenOfDistance-t hallgatni... Szinte már mintha azt érezném, hogy egy embert szeretnék magam mellé, nem csak linux szervert. Elkeserítő:/ Elvesztem a humanoid testem feletti kontrollt, még a végén holmi emberré válok. Segítsetek! Úristen. Hova süllyedek. Segítségért kell folyamodnom EMBEREKHEZ?!

#poliferációs kapa #sík vonalú gömb vákuum #kompozitált léghólyag #felfújható tengeralattjáró
2013. aug. 19. 04:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól van és most vedd be a gyógyszered majd rebootold magad.
2013. aug. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Azt a szart hallgatva nem ember, maximum ostoba tini leszel. Mellé még linux szerver is - hívjátok az ördögűzőt, a körülmények ismeretében minimum dupla bérrel.
2013. aug. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kényszerzubbony, kötél és betontömb a nyakra és mehetsz is a tóba
2013. aug. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ámen. Rideg,makacs,önfejű bolond lettem,aki mindig olyanokkal foglalja le magát,amiben semmi érzelem nincs. Mégis,néha kell egy-két olyan pillanat,mikor elgondolkodom,hogy mi is van a keménység mögött. Emberek maradunk,bármit teszünk,emberi érzésekkel. Elnyomni el lehet,kiölni soha. ;) http://www.youtube.com/watch?v=scQEKgIixWw élvezd,hogy van lelked is,mást nem tudok mondani. :D
2013. aug. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

rám is rám törnek ilyen bűnös gondolatok időnként.

de utána eszembe ötlik hogy egy szardarab vagyok és jobb ha megkímélem az igazi embereket az ilyen selejttől mint én.

azt tudom tanácsolni hogy vidd lejjebb az önbecsülésed ha egyáltalán olyan súlyos a helyzet hogy kialakult.

és utána gondolj bele mennyi konfliktust elkerülhetsz azzal hogy továbbra is rettegsz tőlük és nem mész közéjük.

2013. aug. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!