Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselnétek, ha hétközna...

Hogyan viselnétek, ha hétköznaponta csak 6.5 - 7 órát tudnátok aludni, és hétvégén lenne csak lehetőségetek bepótolni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig így alszok, délután pótolom.
2016. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Jól viselném, ha ilyen sokat aludhatnék nap mint nap. De mivel nem lehet, beérem a 4-5 óràval.
2016. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyit alszok és hétvégén potolok persze ha nincs tulóra vagy egyéb butaság. Meg persze volt kevesebb is. Kicsit zombultam aludtam a kocsiban szünetben néha még álba is majd össze estem néha. De már kinöttem ebből szerencsére.
2016. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Évek óta így élek, egyszerűen mert akármilyen fáradt vagyok, nem tudok éjfél előtt elaludni, ez van így alakult. Hatkor meg kelni kell ugye... de hétvégén lazán be tudom pótolni, mert akkor tíz órát alszom kétszer ugye, szóval így kb. megvan az átlag napi nyolc óra alvás egy héten. Semmi problémám nem származik ebből, hidd el, simán lehet így élni.
2016. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a helyzetem: durcás vagyok, nem tudok odafigyelni rendesen a feladatokra.
2016. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy mint az első. 5-6 órát alszok este, délután ha van edzésem (heti 3 nap) akkor nem alszok, ha nincs akkor pedig egy 2-3 órát. És nekem aránylag nagy alvásigényem van. Apám például napi 4-5 óra alvással teljesen jól elvan. Munkába jár, utána edzés (ping-pong) majd utána kondi. 40 évesen ilyen életstílussal simán bajnokságokra jár és munkájában is nagy eredmények ér el vezető beosztásban. Nem kedveljük egymást annyira, de el kell ismernem hogy ez nem semmi tőle.
2016. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan így élek. Néha próbálok délután 5-6ől aludni egy kicsit de akkor meg éjszaka még az a 6 óra se megy és egy ördögi körbe kerülök.
2016. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Délelőttösben van hogy csak 4 órákat alszom, vagy még annyit sem, utána másnap hulla fáradt vagyok, szóval én is a szabadnapokon, meg amikor délutános vagyok, akkor pótolom be.
2016. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így alszok mindig. De, ha ettől kevesebb jut, akkor másnap fáj a fejem.
2016. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nagyon sokan így vagyunk, én is ennyit alszom hétköznapokon, hétvégén kicsit többet...
2016. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!