Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakori kérdésen miért csinálj...

Gyakori kérdésen miért csinálják ezt?! -. -

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy felraktam egy eléggé durva és komoly kérdést, erre meg a válaszolók nagy része meg aztmondja hogy honnan vesszem hogy XY, jaa akkor menj az orvosokhoz ott jó helyen leszel. Másik írja hogy miket láttam még, szellemeket még nem láttam ?! És erre meg látom hogy egy csomó kérdésnél nincs egy normális válaszoló sem! Mégis miért válaszolnak?! Miért csinálják ezt ?!?!?!? (14/F)

2016. szept. 26. 15:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
+még valami : Gondolom ide is jönnek a retkek ._.
2016. szept. 26. 15:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennek így se eleje, se vége. Linkeld be azt a kérdést, hogy legalább ötletem legyen, hogy miről is beszélünk.
2016. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Példáúl az hogy láttam egy pedofilt mikor jöttem haza a lépcsőházba, és azt is láttam hogy pedofilos "arca" volt. (Mivel rákerestem a neten hogy hogy nézhetnének ki, és persze tényleg nem biztos hogy mind úgy néz ki, ez csak hogy olvastam) . Ha látom (példáúl social experimentbe (volt egy olyan hogy ki mentene meg egy kislányt és ott is volt)) . Szóval kb mindenhol a neten lehet látni hogy hogy néznének ki. Erre meg nagyrésze ezért szíd engem :'( Most is gondolom egy páran ide írják amit ott is ...
2016. szept. 26. 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Menj orvoshoz, ott jó helyen leszel.


Nem véletlenül néznek hülyének.

2016. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondtam (: GYIK - 20% Normális - 80% Idióta

Példáúl ha válaszolnál és nem pedig azt írnád hogy "Menj orvoshoz, ott jó helyen leszel. " akkor nem kapnál egy piros pacsit . Na mindegy, a kérdésre válaszoljatok, és semmi másra ._.

2016. szept. 26. 15:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert vicces látni ahogy kiakadnak az érzékeny emberek mint te.
2016. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ebben nemtudom mi a vicces :/ És nem is vagyok érzékeny, de utálom mikor sokan nem a normális választ adják :/
2016. szept. 26. 16:02
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos ha egyszer tényleg ostoba valaki, azon nem lehet mit szépíteni..

Az valóban igaz, hogy vannak bizonyos arcvonások, amik tipikusabbak egy-egy bűnözőcsoportnál, de ettől még ez nem reprezentatív és egyébként sem lehet mindenkire egységesen rámondani. Kriminológiát tanultam, szóval most megmondom neked, hogy egyáltalán nem olyan fekete-fehér a dolog, mint ahogy gondolod.

Viszont ha te az interneten utánaolvasott - nagyrészt hülyeségek (amivel az internet tele van) - után azt hiszed, ránézésre felismersz egy pedofilt, akkor tényleg olyan buta vagy, hogy nem tudom, miért csodálkozol, ha szidnak. Ha ennyire érdekel a téma, akkor inkább látogass el egy könyvtárba és olvass konkrét tudományos kísérleteket, szaklapokat és kutatásokat, többre mész vele, mint ha a neten összeszedett féligazságokból próbálsz elméleteket gyártani.

2016. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már mondjuk az előbb megoldódot a pedofilos dolog (egy kislány nagyapja volt aki nem erre lakik), de mondjuk akkor is megkérdezhetnék a válaszolók hogy honnan szedtem hogy így nézhet ki, és nem pedig minden baromságot írni :/
2016. szept. 26. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen mindegy, honnan szedted, ha az egész elmélet (hogy ránézésre, arcvonások alapján meg lehet mondani, hogy valaki bűnöző/pedofil/bármiegyéb vagy sem) baromság. Teljesen mindegy, hogy ezt a hátsódból rántottad ki vagy a neten olvastad össze, attól még hülyeség marad.
2016. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!